• 78
  • 154 مرتبه
  • 1403/02/11 12:40:53 ب.ظ

معرفی 28 شغل خانگی پولساز

معرفی 28 شغل خانگی پولساز

در حال حاضر آقایان و بانوان بسیاری در پی یافتن کار در منزل با درآمد بالا هستند و دوست دارند کسب و کار شخصی کوچک و پردرآمدی راه‌اندازی کنند. در این مقاله می‌خواهیم 28 ایده برای کار در منزل با درآمد بالا معرفی کنیم. در صورتی که شما هم به راه‌اندازی کسب و کار خانگی پردرآمد علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

1. تولید دستمال کاغذی؛ یکی از بهترین ایده‌ها برای کار در منزل با درآمد عالی

یکی از بهترین ایده‌ها برای راه‌اندازی کسب و کار خانگی پردرآمد و جذاب، تولید دستمال کاغذی است. برای راه‌اندازی این شغل، لازم است خط تولید دستمال کاغذی را خریداری کنید، مواد اولیه مورد نیاز را تأمین نمایید و درنهایت، اقدام به تولید دستمال کاغذی کنید. بازاریابی و فروش دستمال کاغذی در بازار، یکی دیگر از چالش‌هایی است که پیش روی تولیدکنندگان قرار دارد و برای رسیدن به موفقیت، باید بتوانند از این چالش هم سربلند بیرون بیایند.

در حال حاضر رستوران‌ها، شرکت‌ها و مراکز و کسب و کارهای مختلفی به صورت عمده به دستمال کاغذی نیاز دارند و در صورتی که شما بتوانید این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب روانه بازار کنید، بی‌تردید مشتریان برای خرید محصولاتتان سر و دست خواهند شکست.

تولید دستمال کاغذی؛ یک شغل خانگی پردرآمد

یکی از پرسش‌هایی که علاقه‌مندان به راه‌اندازی کار در منزل با درآمد بالا مطرح می‌کنند این است که سرمایه لازم برای راه‌اندازی بیزینس تولید دستمال کاغذی را چگونه تأمین کنیم؟ برای تأمین این سرمایه اولیه، می‌توانید از بانک‌ها و موسسات کارآفرینی، وام بگیرید.

یکی دیگر از راهکارهای مناسب برای تأمین سرمایه، کمک گرفتن از شرکت کاراندیش صنعت شیمی است. این شرکت علاوه بر فروش تجهیزات و مواد اولیه خط تولید دستمال کاغذی، آموزش‌های لازم برای تولید و فروش این محصول را هم به شما می‌گذارد و وام‌های کارآفرینی هم به متقاضیان اعطا می‌کند تا راحت‌تر بتوانند خط تولید خانگی خود را راه‌اندازی کنند.

توجه داشته باشید که برای راه‌اندازی این خط تولید، نیاز به یک فضای مناسب دارید تا بتوانید دستگاه‌ها و تجهیزات را در آن قرار دهید. پس این شغل برای منازل کوچک و آپارتمانی مناسب نیست. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، اطلاعات صفحه خط تولید دستمال کاغذی را مطالعه کنید.

2. تولید لیوان کاغذی؛ ایده‌ای ناب برای کار در منزل با درآمد بالا

تولید لیوان کاغذی؛ یک بیزینس خانگی پردرآمد

یکی دیگر از ایده‌های کار در منزل با درآمد بالا، راه‌اندازی خط تولید لیوان کاغذی است. این کسب و کار پردرآمد، در حال حاضر با تقاضای شدیدی روبرو است؛ چون مصرف لیوان‌های پلاستیکی به میزان چشمگیری کاهش یافته و بسیاری از افراد به اثرات مخرب و سرطان‌زای آن پی برده‌اند و لیوان‌های کاغذی را جایگزین لیوان‌های پلاستیکی کرده‌اند.

نکته دیگر در مورد خط تولید لیوان کاغذی، نیاز به فضای کافی است برای قرار دادن مواد اولیه، دستگاه‌ها و محصولات است. تأمین سرمایه اولیه هم نکته دیگری است که باید فکری برای آن بکنید. از این گذشته، لازم است شیوه کار با دستگاه‌ها، بازاریابی و فروش را هم بیاموزید. در واقع تولید لیوان کاغذی، درآمد خوبی به همراه دارد؛ ولی نیاز به دانش و تجربه دارد.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی، کلیه نگرانی‌های علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب و کار خانگی تولید لیوان کاغذی را برطرف کرده است؛ چون در زمینه تأمین تجهیزات و مواد اولیه فعالیت می‌کند، کلیه آموزش‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهد و حتا برای شروع کار، وام‌های کارآفرینی اعطا می‌کند تا بتوانید بدون نگرانی، کسب و کارتان را راه بیندازید. خط تولید لیوان کاغذی، سود بسیار خوبی به همراه دارد و با توجه به افزایش پیوسته تقاضا، می‌توانید به عنوان یک بیزینس دائمی روی آن حساب کنید.

3. تولید مواد شوینده؛ یک بیزینس خانگی درآمدزا رضایت‌بخش

 تولید مواد شوینده؛ شغلی خانگی با درآمد بالا

یکی دیگر از ایده‌های حرفه‌ای برای راه‌اندازی کار در منزل با درآمد بالا، تولید مواد شوینده است. برای راه‌اندازی این کسب و کار نیاز به یک فضای با مساحت بالا در منزل خود دارید تا بتوانید تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز را قرار دهید. همچنین به فضایی برای قرار دادن محصولات قرار دارید؛ بنابراین این شغل برای آپارتمان‌نشین‌ها مناسب نیست و فقط کسانی می‌توانند انجامش دهند که خانه‌ای بزرگ با فضای کافی داشته باشند.

برای راه‌اندازی خط تولید مواد شوینده، پس از خرید تجهیزات و مواد اولیه، لازم است فرمولاسیون تولید را یاد بگیرید و همچنین با روش بازاریابی و فروش مواد شوینده آشنا شوید. اگر واقعاً به راه‌اندازی خط تولید مواد شوینده علاقه دارید، اصلاً نگران هیچ چیز نباشید؛ چون شرکت کاراندیش صنعت شیمی از صفر تا صد ماجرا در کنار شما خواهد بود و با خاطری آسوده می‌توانید یک بیزینس را راه‌اندازی کنید.

این شرکت با وام‌های کارآفرینی به شما کمک می‌کند که سرمایه اولیه برای شروع کار خود را فراهم کنید. سپس کلیه روش‌های تولید، بازاریابی و فروش را هم به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید از طریق بیزینس خود به درآمدی عالی و رضایت‌بخش برسید. در صورتی تمایل دارید این شغل خانگی را برای خود راه‌اندازی کنید، با شماره 09903202100 تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان شرکت کاراندیش صنعت شیمی، کلیه اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهند.

4. تولید نایلون، نایلکس، کیسه زباله، کیسه فریزر و سفره یکبار مصرف

در حال حاضر نایلون، نایلکس، کیسه زباله، کیسه فریزر و سفره یکبار مصرف، جزو پرکاربردترین محصولات در سطح جامعه هستند و تولید آن‌ها می‌تواند فروش و درآمد بسیار خوبی برای شما به همراه داشته باشد. برای راه‌اندازی این شغل، نگران تجهیزات، مواد اولیه و سرمایه اولیه نباشید؛ چون شرکت کاراندیش صنعت شیمی به شما کمک می‌کند که با وام کارآفرینی، اقدام به راه اندازی خط تولید نایلون و نایلکس نمایید.

تنها چیزی که در ابتدای کار به آن نیاز دارید، فضای کافی است. این کار برای کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنند، مناسب نیست؛ ولی اگر خانه بزرگی دارید و فضای کافی برای قرار دادن تجهیزات مورد نیاز را دارید، می‌توانید این شغل را راه بیندازید و درآمد مناسبی از طریق آن رقم بزنید.

5. تولید و فروش زعفران؛ یکی از ایده‌های عالی و پردرآمد برای راه‌اندازی شغل خانگی

کار در منزل با درآمد بالا با تولید و فروش زعفران

یکی دیگر از کسب و کارهای پردرآمد خانگی این است که زعفران را از کشاورزان بخرید، ضایعاتشان را دور بریزید و گل‌های زعفران را بخشکانید، بسته‌بندی کنید و بفروشید. این کار، ارزش افزوده چشمگیری را نصیب شما می‌کند و باعث می‌شود که وضعیت مالی‌تان به کلی متحول شود.

بعضی از خانواده‌ها، خودشان در زمین‌های کشاورزی یا باغ‌هایشان، زعفران می‌کارند و برداشت می‌کنند. این خانواده‌ها بیشترین پتانسیل درآمدزایی از این گیاه قیمتی و ارزشمند را دارند؛ چون از مرحله کاشت تا برداشت، خشک کردن، بسته‌بندی و فروش، توسط خودشان انجام می‌شود و به همین دلیل می‌توانند درآمد چشمگیری از این راه کسب کنند.

6. تولید صنایع دستی؛ یکی دیگر از مشاغل جذاب و درآمدزای خانگی

تولید صنایع دستی؛ ایده‌ای مناسب برای کار در منزل با درآمد بالا

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد خانگی، تولید صنایع دستی و فعالیت‌های هنری مثل میناکاری و قلم‌زنی است. صنایع دستی نزد بسیاری از مردم و گردشگرانی که به ایران می‌آیند، محبوب است. از این رو می‌توانید تولید صنایع دستی را فرابگیرید و فعالیت در این زمینه را به صورت شخصی یا گروهی آغاز کنید.

یکی از پردرآمدترین صنایع دستی، قلم‌زنی است. مردان و زنان بسیاری در سراسر ایران، این هنر را فراگرفته‌اند و روزانه محصولات متنوعی را روانه بازار می‌کنند. خوش‌بختانه محصولات هنری و صنایع دستی، درآمد بسیار خوبی هم دارد و می‌توانید به عنوان یک شغل ثابت با درآمد عالی به آن بنگرید.

اگر می‌خواهید در زمینه تولید صنایع دستی به درآمد عالی برسید، باید ابتدا خیلی خوب آموزش ببینید و سپس بکوشید که با کارفرماهای حرفه‌ای، خوش‌قول و منصف همکاری کنید. هر چقدر کارفرمای شما منصف‌تر و خوش‌قول‌تر باشد، قاعدتاً درآمد شما از طریق تولید صنایع دستی، بهتر و بیشتر خواهد بود.

در صورتی که می‌خواهید صنایع دستی را با هزینه شخصی تولید کنید و در مغازه به فروش برسانید، لازم است سرمایه اولیه برای خرید تجهیزات و مواد اولیه را داشته باشید. همچنین لازم است در اینستاگرام و سایر کانال‌های بازاریابی، تبلیغات انجام دهید تا بتوانید محصولات خود را به صورت حضوری و غیرحضوری به فروش برسانید.

7. خیاطی در منزل؛ کاری ثابت، پردرآمد و آینده‌دار برای علاقه‌مندان به فعالیت در منزل

خیاطی؛ یکی از بهترین کارها برای اشتغال در منزل

یکی از بهترین ایده‌های کار در منزل با درآمد بالا، خیاطی کردن و دوخت لباس‌های مختلف است. در صورتی که به دوخت لباس فرو علاقه دارید، می‌توانید از شرکت‌های مختلف سفارش بگیرید و لباس‌هایشان را بدوزید. این کار هم برای آقایان و هم برای بانوان، شغلی درآمدزا و تقریباً ثابت است؛ چون اگر برند خود را بسازید، معمولاً شرکت‌های مختلف برای دوخت لباس‌های فرمشان به شما مراجعه می‌کنند.

یکی دیگر از ایده‌ها برای کسب درآمد از طریق خیاطی، دوخت لباس برای آقایان و بانوان است. این کار هم می‌تواند درآمد بسیار خوبی را نصیبتان کند. اگر به این کار علاقه‌مند هستید، ابتدا در کلاس‌های آموزشی شرکت کنید و در صورت امکان نزد یک استاد کار کنید تا ترفندها و تکنیک‌های کار و ارتباط با مشتریان را فرابگیرید. شاگردی در یک مغازه می‌تواند شما را به یک خیاط ماهر و حرفه‌ای تبدیل کند.

پس از کسب مهارت‌های لازم، می‌توانید تبلیغات خود را در اینستاگرام، تلگرام و پلتفرم‌های داخلی آغاز کنید. همچنین می‌توانید موضوع را با دوستان و آشنایان خود در ارتباط بگذارید و به آن‌ها اعلام کنید که می‌توانید برای آن‌ها نیز لباس بدوزید.

شغل خیاطی، بیشتر بر محور «تأیید اجتماعی» استوار است؛ یعنی اگر برای یک نفر لباس دوختید و دیگران لباس او را دیدند و پسندیدند، یا اینکه خود مشتری، شما را به دیگران معرفی کرد و پیشنهاد داد، مطمئن باشید که خیلی زود سرتان شلوغ می‌شود و مشتریان، یکی پس از دیگری به سراغتان می‌آیند. توجه داشته باشید که در صورت امکان، کارهای خود را در اینستاگرام با مخاطبان به اشتراک بگذارید. این کار هم در فرایند اعتماد مشتریان به شما، تأثیر دارد و باعث موفقیتتان می‌شود.

8. نقاشی؛ یکی دیگر از مشاغلی که درآمد چشمگیری برای شما به ارمغان می‌آورد

 کسب درآمد بالا در منزل با نقاشی کشیدن و هنر

نقاشی کشیدن و خلق آثار هنری، یکی از پردرآمدترین مشاغل خانگی است که ثبات بالایی دارد و سال‌های سال برای شما شهرت، اعتبار و ثروت به ارمغان می‌آورد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آموزش ببینید و به صورت پیوسته تمرین کنید. قاعدتاً باید زمان قابل توجهی را صرف یادگیری و تمرین کنید تا بتوانید از طریق نقاشی به درآمد برسید؛ ولی اگر به این هنر ظریف و پرطرفدار، علاقه‌مند هستید، حتماً روی آن سرمایه‌گذاری کنید و مطمئن باشید که فواید و سود چشمگیری نصیبتان خواهد کرد.

یکی از بهترین روش‌های برای کسب درآمد از طریق نقاشی، برگزاری نمایشگاه است. همچنین می‌توانید آثار خود را در اینستاگرام قرار دهید و از مخاطبان، سفارش بگیرید. این دو روش معمولاً درآمد بسیار خوبی برای شما رقم می‌زنند. شهرت و برند شما، نقش مهمی در موفقیتتان در حوزه نقاشی دارد. اگر کارتان خوب و باکیفیت باشد، افراد به مشتری دائمی و وفادار شما تبدیل می‌شوند و همه آثار مورد علاقه‌شان را به شما سفارش می‌دهند.

9. تولید دوره آموزشی؛ راهی برای کسب درآمد عالی در منزل

فرض کنید مهارتی دارید و می‌توانید آن را به چند نفر آموزش دهید. برای رسیدن به درآمد از طریق آموزش، کافی است یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید، از خودتان ویدیو بگیرید و ویدیوها را پس از تنظیم صدا و تصویر در قالب یک بسته آموزشی در سایت خود بارگذاری کنید. می‌توانید یک درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت خود در نظر بگیرید تا علاقه‌مندان دوره‌های آموزشی شما را به صورت مستقیم و از طریق سایتتان خریداری کنید.

آموزش، یکی از پردرآمدترین صنایع جهان است و سال‌هاست که پیوسته رشد کرده و به هیچ عنوان توسعه آن متوقف نشده است. در صورتی که شما هم فن بیان، دانش و تخصص لازم را دارید، می‌توانید موضوع مورد علاقه‌تان را به مخاطبان آموزش دهید. شک نکنید که افراد زیادی به حوزه تخصص شما علاقه‌مند هستند و حاضرند برای دوره‌های آموزشی، پول بدهند. کافی است شما هنر و دانش خود را به نمایش بگذارید و از این راه، درآمد خوبی کسب کنید.

برای اینکه فروش خوبی داشته باشید، باید برندسازی کنید. بهترین راه برای برندسازی، راه‌اندازی بک وب‌سایت و سئو کردن آن است. باید کاری کنید که وقتی کسی تخصص شما را در گوگل جستجو کرد، وب‌سایت شما جزو سه نتیجه اول باشد. با این کار، مخاطبان هدف و مشتریان با شما و بیزینستان آشنا می‌شوند و به‌تدریج به شما اعتماد می‌کنند. با این کار می‌تواند در یک بازه زمانی کوتاه، فروش و درآمد چشمگیری را تجربه کنید.

10. فعالیت در یوتیوب؛ راهی برای کسب درآمد دلاری در منزل

کسب درآمد دلاری در منزل با فعالیت حرفه‌ای در یوتیوب

یکی از روش‌های جذاب و خلاقانه برای کسب درآمد دلاری در منزل، تولید محتوا برای انتشار در یوتیوب است. کافی است موضوعی پرطرفدار و جذاب پیدا کنید، در مورد آن ویدیوهای جذاب بسازید و با یک ویرایش حرفه‌ای در یوتیوب قرار دهید. همین کار ساده پس از مدتی، درآمد چشمگیری را به حساب شما سرازیر می‌کند.

بسیاری از افراد، دانش و تخصص لازم برای تولید محتوا در یوتیوب را دارند؛ ولی از قرار گرفتن جلوی دوربین شرم دارند یا دچار اضطراب می‌شوند. در صورتی که شما هم جزو این دسته از افراد هستید، اصلاً نگران نباشید؛ چون اگر مدتی تمرین کنید و از خودتان ویدیو بگیرید یا جلوی آینه حرف بزنید، پس از مدتی عادت می‌کنید و می‌توانید خیلی حرفه‌ای ویدیو ضبط کنید.

لازم نیست از همان ابتدای کار، تجهیزات فوق حرفه‌ای داشته باشید؛ در منزل خود و با وسایل معمولی، ویدیوها را ضبط و منتشر کنید. بعد از کسب درآمد از یوتیوب، می‌توانید دستگاه‌ها و تجهیزات حرفه‌ای خریداری کنید و ویدیوهای باکیفیت ضبط کنید. برای رسیدن به درآمد از طریق یوتیوب، هیچ چیز مهم‌تر از شروع کردن نیست! اگر شروع کنید، به‌تدریج راه و رسم تولید محتوای حرفه‌ای و مخاطب‌پسند را فرامی‌گیرید؛ ولی اگر بخواهید منتظر خرید تجهیزات حرفه‌ای بمانید، فرصت تولید محتوا و کسب درآمد از یوتیوب به این زودی‌ها در اختیار شما قرار نمی‌گیرد.

11. راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی در قالب وب‌سایت؛ یک ایده نوین و پردرآمد

کسب درآمد بالا در منزل با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

یکی از روش‌های عالی برای کار در منزل، راه‌اندازی یک وب‌سایت برای فروش محصولات و خدمات است. این روش از نظر درآمدی، هیچ محدودیتی ندارد و می‌تواند درآمد هنگفتی را برای شما به ارمغان بیاورد. فرض کنید که می‌خواهید یک فروشگاه آنلاین برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی راه‌اندازی کنید. برای این کار، کافی است یک وب‌سایت فروشگاهی طراحی کنید، محصولات را در آن وارد کنید، قیمت را هم مشخص کنید تا کاربران بتوانند محصولات را از طریق یک درگاه پرداخت اینترنتی، خریداری کنید.

پس از ثبت سفارش می‌توانید محصول مورد نظر را از یک فروشگاه حضوری یا آنلاین بخرید و برای مشتری خود ارسال کنید. این کار، خیلی راحت و ساده انجام می‌شود و هیچ محدودیت درآمدی ندارد. مشتریان از سراسر کشور می‌توانند از شما خرید کنند و شما با فروش محصولات خود به سراسر کشور، رفته‌رفته به یک برند شناخته‌شده و پرفروش تبدیل خواهید شد.

مهم‌ترین کار برای موفقیت در عرصه کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی، تولید محتوای جذاب، گوگل‌پسند و باب میل مخاطب است. اگر بتوانید محتوای مفید و منحصر به فردی تولید و در سایت خود منتشر کنید، خیلی سریع در گوگل رتبه‌های عالی می‌گیرید و فروشتان افزایش می‌یابد.

12. راه‌اندازی آنلاین شاپ در اینستاگرام و روبیکا

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از اینترنت در منزل، راه‌اندازی آنلاین شاپ در اینستاگرام و روبیکاست. در حال حاضر تعداد قابل توجهی از ایرانیان، روزانه به اینستاگرام سر می‌زنند و زمان خود را در این پلتفرم سوشال مدیا می‌گذرانند. اگر بتوانید محتوای جذاب، منحصر به فرد و خاص در مورد محصولات و خدمات خود تولید کنید، می‌توانید فروش بالایی رقم بزنید.

در سال‌های اخیر، افراد بسیار در اینستاگرام آنلاین شاپ راه انداخته‌اند؛ ولی هنوز این بازار، اشباع نشده است و با خلاقیت و تولید محتوای ناب، می‌توانید توجه مخاطبان را جلب کنید و محصولات خود را به آن‌ها بفروشید.

روبیکا هم به عنوان یک پلتفرم ایرانی، فضای خوبی برای راه‌اندازی آنلاین شاپ و کسب درآمد است. تعداد کاربران روبیکا در برابر اینستاگرام، مثل قطره‌ای در برابر دریاست؛ ولی با هم می‌توان روی کسب درآمد از آن حساب کرد. با این تفاصیل اگر قصد راه‌اندازی آنلاین شاپ دارید، پیشنهاد می‌شود که در کنار اینستاگرام، در روبیکا هم تبلیغات کنید. همچنین با عضویت در بخش فروشگاه پلاس، روبیکا خودش شما را به مخاطبانش معرفی می‌کند تا از شما خرید کنند.

13. دراپ شیپینگ؛ یکی از ایده‌های نوین برای کار در منزل با درآمد بالا

کار در منزل با درآمد بالا با دراپ شیپینگ

یکی از بهترین ایده‌های کار در منزل با درآمد بالا، دراپ شیپینگ است. در این روش، ابتدا یک وب‌سایت یا آنلاین شاپ راه می‌اندازیم و محصولات خودمان را در آن بارگذاری می‌کنیم. سپس با تأمین‌کنندگان مطمئن محصولات صحبت می‌کنیم و بر سر قیمت محصولات و هزینه بسته‌بندی و ارسال با آن‌ها به توافق می‌رسیم.

در گام بعدی وارد سایت خود می‌شویم و هزینه مورد نظر خودمان را (مثلاً 20 درصد بالاتر از قیمتی که تأمین‌کننده به ما اعلام کرد) در سایتمان وارد می‌کنیم. وقتی یک مشتری، محصولی را از سایت ما خریداری کرد، فوراً از تأمین‌کننده می‌خواهیم که محصول را با بسته‌بندی ساده یا بسته‌بندی اختصاصی برند ما برای مشتری ارسال کند. در اینجا باید هزینه ارسال را هم از مشتری بگیریم و به تأمین‌کننده بدهیم.

به فرایندی که در این بخش از مقاله بیان کردیم، دراپ شیپینگ گفته می‌شود. این فرایند، سود رضایت‌بخش و مطلوبی برای شما به عنوان فروشنده به همراه دارد و باعث افزایش فروش تأمین‌کنندگان نیز می‌شود. مهم‌ترین کار برای موفقیت در دراپ شیپینگ، انتخاب تأمین‌کنندگان حرفه‌ای و معتمد است؛ تأمین‌کنندگانی که محصولات سالم و مطمئن در بسته‌بندی شما قرار می‌دهند و ارسال بسته را در زمان مناسب انجام می‌دهند تا شما به عنوان یک فروشنده خوش‌قول و معتبر شناخته شوید.

بسیاری از کسانی که در زمینه دراپ شیپینگ شکست خوردند، با تأمین‌کنندگان معتبر و مطمئنی همکاری نمی‌کردند. در نتیجه بسته‌ای که برای مشتری ارسال می‌شد، مشکل داشت یا خود محصول، خراب بود. همین اقدامات ساده باعث شد که برخی از فعالان عرصه دراپ شیپینگ، این شغل را کنار بگذارند و دنبال کار دیگری بروند.

14. نویسندگی و تولید محتوای متنی؛ راهی جدید که روز به روز تخصصی‌تر می‌شود

 نوشتن؛ راهی برای کسب درآمد در منزل با درآمد مناسب

نویسندگی و تولید محتوای متنی برای کسب و کارها، یکی دیگر از ایده‌های عالی و پردرآمد برای راه‌اندازی کسب و کار خانگی است. در صورتی که در زمینه داستان‌نویسی، تبحر دارید می‌توانید چند داستان بنویسید و کتاب چاپ کنید. اگر مهارت و تخصص کافی برای ترجمه را دارید، می‌توانید کتاب‌های عالی و جذاب را ترجمه و روانه بازار کنید. این کار برای شما درآمد، شهرت و اعتبار فرهنگی بسیار خوبی به ارمغان می‌آورد و می‌توانید نام شما را در آسمان فرهنگ و ادبیات ایران جاودانه کند.

راه دیگر برای کسب درآمد از راه نویسندگی، تولید محتوای متنی برای کسب و کارهاست. می‌توانید محتوای متنی مورد نیاز برای مقالات، صفحات محصول، صفحات خدمات، رپورتاژ آگهی‌ها و محتوای پلتفرم‌های سوشال مدیا را تولید کنید و از این راه، درآمد خوبی کسب کنید. در صورت همکاری با کسب و کارها به عنوان فریلنسر، می‌توانید محتوای مورد نیاز چند شرکت و کسب و کار را به صورت همزمان تأمین کنید و به درآمد راضی‌کننده‌ای دست پیدا کنید.

در صورتی که تمایل دارید از طریق محتوانویسی به درآمد دلاری برسید، لازم است نگارش به زبان‌های خارجی خصوصاً انگلیسی را بیاموزید. در حال حاضر سایت‌های فریلنسینگ بسیاری فعال هستند که می‌توانید در آن‌ها عضو شوید، پروژه بگیرید و حقوق خود را در قالب دلار، ارز دیجیتال (تتر) یا پرفکت‌مانی دریافت کنید. این کار باعث می‌شود که بیزینس شما به داخل ایران محدود نباشید و بتوانید با شرکت‌های سراسر جهان همکاری کنید.

یکی از نکات مهم و اساسی برای کسب درآمد از طریق نویسندگی به زبان‌های خارجی، یادگیری درست و اساسی رایتینگ است. هر چقدر توانایی و تخصص شما در رایتینگ بیشتر باشد، قاعدتاً شرکت‌ها مبالغ بیشتری را به شما پرداخت می‌کنند و همین باعث می‌شود که خیلی سریع به درآمد مورد نظر خود دست پیدا کنید.

15. تولید محصولات چرمی مثل کیف، کمربند و غیره

یکی از روش‌های جذاب برای کار در منزل با درآمد بالا، تولید محصولات چرمی زیبا و باکیفیت مثل کربند، کیف و غیره است. در حال حاضر افراد بسیاری در داخل و خارج از ایران به خرید محصولات چرمی علاقه‌مند شده‌اند و استفاده از این محصولات را نماد اعتبار، ثروت و شهرت می‌دانند. در چنین شرایطی یک آقا یا بانو می‌توانند شیوه درخت و تولید محصولات چرمی مختلف را یاد بگیرند، محصولات مورد نظر خود را تولید و در بازار عرضه کنند.

برای بازاریابی و فروش محصولات، روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از روش‌ها، راه‌اندازی وب‌سایت یا فعالیت در مارکت‌پلیس‌های داخلی مثل باسلام و دیجی‌کالاست. همچنین می‌توانید در پلتفرم‌های سوشال مدیا مثل اینستاگرام و روبیکا، محتوا تولید کنید، تبلیغات حرفه‌ای انجام دهید و از این راه، محصولات خود را به فروش برسانید.

یکی دیگر از روش‌ها این است که وب‌سایت خود را به زبان انگلیسی و عربی سئو کنید تا بتوانید محصولات خود را به مشتریان ساکن کشورهای حوزه خلیج فارس مثل امارات، قطر، عمان و عراق بفروشید. در حال حاضر ساکنان کشورهای عربی، پول خوبی برای خرید محصولات چرمی می‌پردازند و در صورتی که توانایی بالایی در تولید محصولات چرمی باکیفیت داشته باشید، می‌توانید محصولات خود را به قیمت قابل توجهی بفروشید و به درآمد دلاری برسید.تولید و فروش محصولات چرمی؛ راهی برای کسب درآمد عالی در منزل

16. طراحی گرافیک؛ یکی از حرفه‌ای‌ترین مشاغل برای کسب درآمد در منزل

یکی از مشاغل خانگی پولساز که از طریق آن می‌توان به درآمد دلاری هم رسید، طراحی گرافیک است. در حال حاضر شرکت‌ها، نیاز مبرمی به فعالیت‌های گرافیکی دارند و شما می‌توانید نیاز شرکت‌های به محتوای تصویری حرفه‌ای و خلاقانه را برآورده کنید و از این راه به درآمد خوبی برسید.

درآمد طراحان گرافیک در ایران، واقعاً مناسب است. حال اگر بتوانید با شرکت‌های خارجی هم همکاری کنید، خیلی راحت می‌توانید به درآمد دلاری هم برسید. برای شروع کار با شرکت‌های خارجی می‌توانید با سایت‌های فریلنسینگ همکاری کنید، پروژه‌های مختلف انجام دهید و رزومه حرفه‌ای و جذابی برای خود بسازید.

در دنیای امروز، شاهد پیشروی هوش مصنوعی در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی گرافیک هستیم. اگر می‌خواهید گوی سبقت را از هوش مصنوعی بربیایید و محتواهای تصویری جذاب‌تر از هوش مصنوعی تولید کنید، باید بیش از پیش، تلاش، مطالعه و تمرین کنید. در سال‌های آینده، فقط آن دسته گرافیست‌هایی در بازار می‌مانند که آثارشان از هوش مصنوعی، جذاب‌تر و خلاقانه‌تر باشد.

کسب درآمد عالی در منزل با طراحی گرافیک

17. تولید محتوای ویدیوی مثل ویدیوهای تبلیغاتی در منزل

یکی از روش‌های هوشمندانه برای فعالیت در منزل با درآمد بالا، تولید محتوای ویدیویی مثل ویدیوهای تبلیغاتی است. این ویدیوها معمولاً برای شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف ساخته می‌شود و درآمد قابل قبولی برای شما به همراه دارند.

در صورتی که تمایل دارید در این زمینه فعالیت کنید، لازم است شیوه تولید محتوای ویدیوی را به صورت حرفه‌ای فرابگیرید. برای تولید محتوای ویدیویی، لازم است نحوه کار با نرم‌افزارهای مرتبط را به صورت دقیق فرابگیرید و تجهیزات مورد نیاز را هم خریداری کنید. پس از یادگیری نحوه کار، می‌توانید با شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف همکاری کنید و به مرور، رزومه و تجربه کاری بهتر و قوی‌تری برای خودتان بسازید.

یکی از روش‌های کسب درآمد از طریق تولید محتوای ویدیویی، ساخت انواع و اقسام انیمیشن است. انیمیشن‌ها معمولاً طرفداران زیادی در بین شرکت‌ها و مخاطبان دارند و همین مسئله باعث شده است که متخصصان و تولیدکنندگان انیمیشن، درآمد نسبتاً خوبی داشته باشند.

توجه داشته باشید که از طریق ساخت محتوای ویدیویی، تیزر و انیمیشن، می‌توانید درآمد دلاری هم داشته باشید. برای رسیدن به درآمد دلاری، کافی است با شرکت‌ها و کسب و کارهای فعال در خارج از ایران، همکاری کنید.

18. برنامه‌نویسی؛ یکی از پردرآمدترین مشاغل خانگی با امکان کسب درآمد دلاری

برنامه‌نویسی؛ یکی از پردرآمدترین مشاغل برای کار در منزل

در صورتی که در پی یافتن ایده‌ای تخصصی و پردرآمد برای کسب درآمد در منزل هستید، پیشنهاد ما به شما «برنامه‌نویسی» است. در حال حاضر شرکت‌ها و کسب و کارهای بسیاری در سراسر جهان به برنامه‌نویس متخصص، کاربلد و باتجربه نیاز دارند. در صورتی که شما هم دانش کافی در این حوزه را دارید، می‌توانید با شرکت‌های مختلفی که به فعالیت‌های برنامه‌نویسی نیاز دارند، همکاری کنید و به درآمد برسید.

یکی از مشاغلی که از طریق آن می‌توانید درآمد دلاری کسب کنید، برنامه‌نویسی است. در حال حاضر شرکت‌های خارجی بسیاری تمایل دارند که با برنامه‌نویس‌های ایرانی همکاری کنند؛ چون به دانش و تخصص برنامه‌نویس‌های ایرانی باور دارند. به علاوه، برنامه‌نویس‌های ایرانی با قیمتی مناسب‌تر از برنامه‌نویس‌های خارجی کار می‌کنند. این عوامل باعث شده است که برنامه‌نویس‌های ایرانی در سراسر جهان طرفداران زیادی داشته باشند و راحت‌تر مشغول به کار شوند.

در صورتی که تمایل دارید به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای تبدیل شوید، بهتر است آموزش‌های لازم را فرابگیرید و با کار و تمرین فراوان، دانش و تخصص خود را بهبود ببخشید. عنصر «تجربه»، تأثیر چشمگیری روی موفقیت برنامه‌نویسان دارد. پس اگر می‌خواهید موفقیت‌های بیشتر و بزرگ‌تری کسب کنید، لازم است زمان زیادی صرف تمرین و کار کنید.

از این موارد گذشته، سعی کنید نیازهای روز بازار را بررسی کنید تا بفهمید شرکت بیشتر به چه نوع برنامه‌نویس‌های احتیاج دارند و کدام زبان برنامه‌نویسی، بیشتر مورد نیازشان است؟ دانستن همین نکات ساده به شما کمک می‌کند که به برنامه‌نویس بهتر و حرفه‌ای‌تری تبدیل شوید، پروژه‌های بیشتری بگیرید و در نهایت درآمد بیشتری برای خودتان رقم بزنید.

19. تولید پادکست با موضوعات جذاب و پرطرفدار؛ راهی برای کار در منزل

در حال حاضر بسیاری از افراد بخشی از زمان روزانه خود را به گوش دادن پادکست می‌گذرانند. گوش دادن پادکست، باعث شده است که افراد بتوانند از زمان‌های تلف‌شده خود (در مترو، تاکسی، اتوبوس، ترافیک و زمان قبل از خواب) بهترین استفاده را ببرند. خوشبختانه امروزه کانال‌های بسیاری در پلتفرم‌های انتشار پادکست مثل کست‌باکس، وجود دارد که می‌توانید به فایل‌های آن‌ها گوش دهید، مطالب زیادی یاد بگیرید و سرگرم شوید.

در صورتی که شما هم به ضبط پادکست علاقه دارید، کافی است موضوع جدیدی پیدا کنید و تولید محتوای صوتی را بیاغازید. در صورتی محتوایی که تولید می‌کنید، کیفیت، جذابیت و انسجام داشته باشد، پس از مدتی افراد بیشتری به پادکست شما علاقه‌مند می‌شوند و کارهای شما را گوش می‌دهند.

در صورتی که به تولید کتاب صوتی علاقه‌مند هستید، می‌توانید داستان‌ها، کتاب‌ها یا رمان‌هایی را به همراه تحلیل خودتان از آن‌ها در قالب پادکست و کتاب صوتی روانه بازار کنید، به فروش برسانید و از این راه به درآمد برسید.

20. معامله‌گری در فارکس، بورس و بازار ارزهای دیجیتال

یکی دیگر از راه‌های عالی و مناسب برای کار در منزل با درآمد بالا، معامله‌گری در بازارهای فارکس، بورس و ارزهای دیجیتال است. برای معامله‌گری حرفه‌ای در این بازارها و کسب سود عالی، باید دانش، تخصص و تجربه کافی برای معامله‌گری در این بازارها را پیدا کنید تا بتوانید به سودهای مناسب برسید.

در سال‌های اخیر، تب و تاب کسب درآمد دلاری در ایران بالا گرفته است و افراد بسیاری دوست دارند درآمدشان به صورت دلار باشد تا بتوانند خودشان را با تورم کشور هماهنگ کنند و ارزش پولشان مدام افت نکند. یکی از روش‌های کسب درآمد دلاری، معامله‌گری در بازار ارزهای دیجیتال و فارکس است.

توجه داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال، نوسان‌های بالایی را تجربه می‌کند و ممکن است زیان‌های بزرگی را در این بازار تجربه کنید؛ ولی احتمالش هم هست که با فعالیت در این بازار به سودهای عالی برسید. پس اگر خواهان معامله‌گری در بازار کریپتوکارنسی هستید، لازم است دانش و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشید و ریسک معاملات این بازار را هم بپذیرید.

بازار فارکس، بازار منظم‌تر و منسجم‌تری است و ریسک فعالیت در این بازار هم چندان بالا نیست؛ مگر اینکه خودتان بخواهید معاملات پرریسکی انجام دهید. در صورتی که می‌خواهید در بازار بورس فعالیت کنید، باید اطلاعات خوبی در مورد شرکت‌ها کسب کنید تا بتوانید آینده سهام آن شرکت‌ها را پیش‌بینی کنید. فعالیت در این بازار به تخصص و تجربه بالایی نیاز دارد. در صورتی که تجربه اندکی در این زمینه دارید، بهتر است در ابتدا با سرمایه کمی وارد این بازارها شوید و معامله کنید تا دانش و تجربه لازم را به دست آورید.

21. طراحی سایت؛ کسب درآمدهای بالا در منزل با طراحی کردن وب‌سایت

یکی دیگر از ایده‌های ناب و پردرآمد برای کار در منزل، طراحی وب‌سایت برای افراد، شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف است. در حال حاضر کسب و کارها و افراد مختلف به این نتیجه رسیده‌اند که برای کسب درآمد، هیچ چاره‌ای جز راه‌اندازی سایت و فروش محصولاتشان از این راه ندارد. این موضوع باعث شده است که افراد بسیاری وارد عرصه طراحی سایت شوند.

طراحی سایت در گذشته به کار کردن با وردپرس محدود می‌شد؛ ولی امروزه یک طراحی سایت حرفه‌ای باید با برنامه‌نویسی و گرافیک هم آشنا باشد تا بتوانید یک سایت متفاوت، منحصر به فرد و خاص طراحی کند.

در صورتی که شما هم سلیقه، تخصص و تجربه کافی برای طراحی سایت را دارید، می‌توانید به صورت تخصصی در این زمینه کار کنید یا به صورت فریلنسر، مدیریت سایت‌های مختلف را بر عهده بگیرید و از این راه درآمد مناسبی کسب کنید.

توجه داشته باشید که بعضی از طراحان سایت در ایران، جدای از درآمد ریالی، درآمد دلاری هم دارند؛ چون سایت‌های خارجی را هم برای شرکت‌های ایرانی و خارجی طراحی می‌کنند و از این راه، درآمد دلاری کسب می‌کنند.

در صورتی که تمایل دارید از طریق طراحی سایت، یک کسب و کار خانگی برای خود راه اندازی کنید، پیشنهاد می‌شود که در گام نخست در دوره‌های آموزشی حرفه‌ای و تخصصی شرکت کنید و شیوه طراحی سایت منحصر به فرد را یاد بگیرید. پس از یادگیری تکنیک‌ها و اصول کار، می‌توانید با یک یا چند شرکت همکاری کنید و تجربه لازم را کسب نمایید. پس از رسیدن به تخصص و تجربه کافی، می‌توانید با شرکت‌های خارجی هم همکاری کنید و درآمد خود را از طریق طراحی سایت به میزان چشمگیری افزایش دهید.

22. ادمینی پیج‌های اینستاگرام و تولید محتوا برای آن‌ها؛ یک راه دیگر برای کار در منزل

در حال حاضر شرکت‌ها، افراد و کسب و کارهای مختلف، پیج اینستاگرامی دارند و بخشی از تبلیغات، جذب مخاطب و فروش خود را از طریق پیج‌های اینستاگرامی، مدیریت می‌کنند و پیش می‌برند. در صورتی که شما توانایی مدیریت و ادمینی این پیج‌ها را دارید، می‌توانید در منزل، چند پیج اینستاگرامی را به صورت همزمان مدیریت کنید و از این راه به درآمد برسید.

تولید محتوا و مدیریت پیج‌های اینستاگرامی، هنری است که بسیاری از افراد از آن بی‌بهره‌اند و به همین دلیل، فضا برای کسب درآمد ادمین‌های اینستاگرام واقعاً عالی است. بعضی از افراد، فقط برای این پیج‌ها محتوا تولید می‌کنند و برخی دیگر ادمین کل پیج هستند و در کنار تولید محتوا، کارهایی مثل پاسخ‌گویی به کامنت‌ها، ثبت سفارش و هماهنگی با سایر اعضای تیم فروش را هم انجام می‌دهد.

خوش‌بختانه از طریق ادمینی پیج‌های اینستاگرام هم امکان کسب درآمد دلاری وجود دارد. کافی است نمونه‌کارهای خود را برای شرکت‌های خارجی ارسال کنید و مدیریت پیج‌های اینستاگرامی آن‌ها را هم بر عهده بگیرید. بدون تردید، این کار به تسلط به زبان انگلیسی و خلاقیت بالایی نیاز دارد؛ ولی اگر شما مهارت‌ها و توانمندی‌های لازم را دارید، بد نیست که برای مدیریت پیج‌های خارجی هم اقدام کنید و از این طریق به درآمدی که همیشه رویای آن را در سر می‌پرورانده‌اید، برسید.

23. سئوی سایت؛ کاری حرفه‌ای و آینده‌دار با درآمد عالی برای علاقه‌مندان کار در منزل

فعالیت در زمینه سئو؛ یکی از پردرآمدترین ایده‌ها برای کار در منزل

سئو کردن یک سایت، در واقع تلاش برای بهینه‌سازی وب‌سایت برای مورتوهای جستجو خصوصاً گوگل است. وقتی سایت ما از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو باشد، رنک خوبی در نتایج جستجو می‌گیرد و مخاطبان، سریع‌تر و راحت‌تر وارد سایت ما می‌شوند. سئو کردن سایت، یک تخصص حرفه‌ای و پردرآمد است و در حال حاضر، افراد بسیاری در این عرصه فعال هستند؛ ولی قطعاً عده معدودی در این عرصه به موفقیت می‌رسند و برند شاخص و بارزی برای خودشان می‌سازند.

در صورتی که شما هم به فعالیت در زمینه سئو علاقه‌مند هستید، می‌توانید دوره‌های آموزشی حرفه‌ای، تخصصی و پروژه‌محور را پشت سر بگذارید و با سایت‌های مختلفی همکاری کنید. برخی از کارشناسان سئو، فقط با یک وب‌سایت و برخی دیگر به صورت همزمان با چندین وب‌سایت همکاری می‌کنند. شما هم می‌توانید بسته به تجربه و تخصص خود یکی از این روش‌ها را برای کار انتخاب کنید.

فعالیت تخصصی در زمینه سئو، یکی از کارهایی است که از طریق آن می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید. کافی است تجربه خود را بالا ببرید و تسلط خود را به زبان انگلیسی افزایش دهید. در صورتی که تجربه و تخصص خود را افزایش دهید، شرکت‌های خارجی و داخلی بسیاری با شما همکاری می‌کنند و حاضرند برای تخصص شما مبالغ خوبی را بپردازند.

24. پرورش گل‌ها و گیاهان و فروش آن‌ها از طریق رسانه‌های اجتماعی و وب‌سایت

 پرورش گل‌ها و گیاهان زینتی و دارویی، یکی از مشاغلی است که می‌توانید در آپارتمان خودتان هم انجام دهید و از طریق آن به درآمد برسید. بعضی از آقایان و بانوان، این کار را به عنوان شغل دوم خود انجام می‌دهند و جالب است که درآمد بسیار خوبی هم از این راه کسب می‌کنند.

پرورش گل و گیاه، فقط یک منبع درآمدزایی نیست؛ بلکه یک روش عالی برای کاهش اضطراب و استرس نیز محسوب می‌شود. شما وقتی گل و گیاه در منزل خود پرورش می‌دهید، دارید منزل خود را به یک گلخانه تبدیل می‌کنید و همین گل‌ها، روحیه شما را تقویت می‌کنند و شادی و نشاط عجیبی به شما هدیه می‌دهند.

برای فروش گل‌ها و گیاهان دارویی و زینتی خود می‌توانید با گل‌فروشی‌های مختلف همکاری کنید. همچنین می‌توانید تبلیغات کارهای خود را در اینستاگرام و روبیکا قرار دهید و از این راه هم درآمد مناسبی کسب کنید. برخی از بانوان و آقایان، برای فروش گیاهان خود وب‌سایت راه‌اندازی می‌کنند، وب‌سایت خود را سئو می‌کنند و فروش خوبی را تجربه می‌کنند. جالب است بدانید فروش بعضی از سایت‌های گل و گیاه به قدری بالاست که صاحبان آن‌ها تصمیم گرفته‌اند شغل ثابت خود را رها کنند و به صورت دائمی روی پرورش گل و گیاه و فروش آن‌ها تمرکز کنند. در صورتی که شما هم به این کار علاقه‌مند هستید، می‌توانید چنین کاری انجام دهید و درآمد خوبی از این راه کسب کنید.

25. تولید و فروش میوه خشک؛ محصولی که واقعاً فروش خوبی دارد

در حال حاضر مصرف میوه خشک در بین افراد مختلف جامعه به میزان چشمگیری افزایش یافته است و افراد ترجیح می‌دهند که به جای شیرینی و شکلات، در طول روز میوه خشک مصرف کنند. مصرف این خوراکی خوشمزه، باعث می‌شود که افراد در بلندمدت دچار چاقی و قند خون بالا نشوند. همچنین با این میوه‌ها می‌توانید ویتامین‌ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را تأمین کنند.

در این بین، شما می‌توانید میوه‌های خشک باکیفیتی تولید کنید و با قیمت مناسب در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار دهید. در مارکت‌پلیس‌هایی مثل باسلام، افرادی بسیاری در زمینه تولید و فروش میوه خشک فعالیت می‌کنند و درآمد بسیار خوبی هم از این شغل دارند. در صورتی که شما هم به تولید و فروش میوه خشک علاقه‌مند هستید، می‌توانید یک دستگاه میوه‌خشک‌کن خریداری کنید و تولید میوه خشک را استارت بزنید.

در حال حاضر مشتریان برای میوه خشک باکیفیت، مبالغ خوبی پرداخت می‌کنند و در صورتی که شما هم بتوانید محصولات مطلوب به بازار عرضه کنید، فروش و درآمد بسیار خوبی خواهید داشت.

در صورتی که می‌خواهید ارزش افزوده شغل خود را بالا ببرید، می‌توانید میوه‌های خوبی، تازه و باکیفیت را با قیمتی مناسب از باغدارها بخرید، خشک کنید و بفروشید. این کار باعث می‌شود هزینه خرید میوه برای شما به میزان قابل توجهی کاهش و سودتان از این شغل افزایش یابد.

برای فروش میوه خشک، چند راه وجود دارد. راه اول، مراجعه به خواربارفروشی‌ها و فروش حضوری محصولاتتان به آن‌هاست. روش دوم، فروش محصولاتتان در مارکت‌پلیس‌ها به صورت آنلاین است. روش سوم این است که در رسانه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و روبیکا، محصولات خود را تبلیغ کنید و فروش قابل قبولی رقم بزنید. روش چهارم این است که یک وب‌سایت راه‌اندازی و آن را سئو کنید. با این کار می‌توانید حجم فروش خود را به میزان چشمگیری افزایش دهید.

26. حسابداری در منزل؛ کاری که روز به روز علاقه‌مندانش بیشتر می‌شوند

در حال حاضر بانوان و آقایان بسیاری به عنوان حسابدار در منزل کار می‌کنند و کارهای حسابداری مربوط به یک یا چند شرکت را به صورت همزمان انجام می‌دهند. در صورتی که شما هم تمایل دارید این کار را برای شرکت‌ها انجام دهید، لازم است تخصص و تجربه لازم را در رزومه خود داشته باشید.

بعضی از شرکت‌ها، کارهای حسابداری خود را فقط به حسابدارهایی می‌سپارند که مدرک تحصیلی‌شان حسابداری باشد؛ ولی بعضی شرکت‌ها به این موضوع اهمیتی نمی‌دهند و فقط به تخصص و تجربه افراد اهمیت می‌دهند. در صورتی که رشته تحصیلی‌تان حسابداری نیست، اصلاً نگران نباشید؛ چون اگر دانش کافی را از طریق شرکت در دوره‌های آموزشی کسب کنید، باز هم امکان استخدام شما در شرکت‌ها وجود دارد.

درآمد حسابدارهایی که در منزل کار می‌کنند، به دانش و تجربه آن‌ها بستگی دارد. از طرفی تعداد شرکت‌هایی که حسابدارها با آن‌ها همکاری می‌کنند هم در میزان درآمدشان دخیل است. قاعدتاً هر چه تجربه بیشتری داشته باشید و با شرکت‌های بیشتر و پردرآمدتری همکاری کنید، درآمدتان هم بیشتر خواهد بود.

27. تعمیرات موبایل، لپ تاپ و تجهیزات برقی؛ کاری با درآمد فوق‌العاده در منزل

یکی دیگر از ایده‌های عالی برای کار در منزل با درآمد بالا که می‌خواهیم در این مقاله معرفی کنیم، تعمیرات موبایل، لپ تاپ، تجهیزات کامپیوتری و لوازم برقی است. درست است که تعمیرکارهای حرفه‌ای بسیاری در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند؛ ولی متأسفانه هنوز بسیاری از این افراد، تخصص و مهارت کافی را ندارند و یک دسته از تعمیرکارهای متخصص، دستمزدهای بالایی طلب می‌کنند. به همین دلیل تعمیرکارهای حرفه‌ای و کاربلد با دستمزد مناسب و منطقی، واقعاً ارزشمند هستند و بسیاری از افراد حاضر می‌شوند که کارهای تعمیراتی خود را به این تعمیرکارها بسپارند.

در صورتی که شما هم مهارت؛ تخصص و توانمندی کافی را دارید، پیشنهاد می‌شود یک وب‌سایت و پیج اینستاگرامی راه‌اندازی کنید و در آن به تولید محتوا در زمینه تخصصی خود بپردازید. اجازه دهید که افراد از سراسر کشور شما را بشناسند و گوشی، لپ تاپ و تجهیزات برقی خود را برای تعمیر به شما بسپارند.

در صورت امکان از مخاطبان خود بخواهید که ویدیو ضبط کنند و تجربه خودشان از سپردن وسایلشان به شما را در قالب یک ویدیو بیان کنند. سپس این ویدیوها را در وب‌سایت و پیج اینستاگرامی خود منتشر کنید تا مخاطبانتان، ویدیوها را تماشا کنند و با خاطر آسوده‌تری به شما اعتماد کنند.

در صورتی که یک تعمیرکار در منزل کار کند، نیازی به پرداخت اجاره مغازه، مالیات و از این قبیل هزینه‌ها ندارد و می‌تواند با کمترین هزینه، از تخصص و مهارت خود درآمد کسب کند.

28. پخت کیک و شیرینی؛ شغلی جذاب و سرگرم‌کننده با درآمد مناسب

پخت کیک و شیرینی؛ ایده‌های خوش‌مزه برای کار در منزل

پخت کیک و شیرینی، اگر با سلیقه و تخصص انجام شود، می‌تواند مشتریان شیرینی‌دوست از سراسر کشور را خریدار محصولات شما کند. بدیهی است که نمی‌شود شیرینی‌های تر را از طریق اینترنت ارسال کرد؛ ولی می‌توانید این شیرینی‌ها را در شهر خودتان به فروش برسانید.

به عنوان مثال می‌توانید از افراد و شیرینی‌فروشی‌ها سفارش بگیرید و شیرینی تر آماده کنید و در اختیار سفارش‌دهندگان قرار دهید. کیک هم به همین صورت به فروش می‌رسد. کافی است در اینستاگرام، روبیکا، دیوار و باسلام، تبلیغات انجام دهید و از این راه، سفارش کیک بگیرید. مطمئن باشید که اگر کارتان خوب باشد و خوش‌قول باشید، افراد به مشتریان دائمی و وفادار شما تبدیل می‌شوند و می‌توانید فروش بالایی را تجربه کنید.

در مورد شیرینی خشک، وضعیت بهتر است؛ چون می‌توانید محصولات خود را به صورت اینترنتی هم بفروشید. برای این کار کافی است در اینستاگرام، باسلام و روبیکا، تبلیغات انجام دهید و مخاطبان را مجذوب شیرینی‌های خود کنید. در صورتی که می‌خواهید کارتان خیلی سریع به درآمد بالا برسد، لازم است کیفیت کار خود را بالا ببرید و بسته‌بندی‌های شکیل و جذابی برای شیرینی‌های خود در نظر بگیرید.

در حال حاضر کلاس‌های آموزشی مختلف و باکیفیتی برای پخت شیرینی و کیک در سراسر کشور برگزار می‌شود. دوره‌های آموزشی آنلاین هم در این زمینه کم نیست. کافی است چند دوره آنلاین و حضوری در زمینه شیرینی‌پزی و کیک‌پزی پشت سر بگذارید و هر روز آموخته‌های خود را تمرین کنید. این کار باعث می‌شود که پس از مدتی در کار خود به یک فرد خبره و کاربلد تبدیل شوید، کیک‌ها و شیرینی‌های عالی بپزید و درآمد خوبی از این راه کسب کنید.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی؛ همراه و حامی شما در مسیر راه‌اندازی شغل خانگی پردرآمد

در این مقاله کوشیدیم 28 ایده برای کار در منزل با درآمد بالا ارائه دهیم و شرایط و خصوصیات این مشاغل خانگی را به صورت مختصر و مفید توضیح دهیم. امیدواریم ایده‌ها و نکاتی که در این مقاله بیان کردیم، در مسیر کارآفرینی و راه‌اندازی مشاغل خانگی درآمدزا به شما کمک کند.

چند مورد از مشاغل خانگی که در این مقاله معرفی کردیم (تولید دستمال کاغذی، لیوان کاغذی، نایلون و مواد شوینده)، به آموزش، تخصص و تجهیزات خاصی نیاز دارد. این مشاغل، واقعاً درآمد خوبی به همراه دارند؛ ولی بدون آموزش و تخصص لازم، نمی‌توانید از این مشاغل به درآمد برسید.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی، سال‌هاست که در زمینه فروش خط تولید دستمال کاغذی، لیوان کاغذی، نایلون و مواد شوینده فعالیت می‌کند. این شرکت در کنار تأمین تجهیزات خط تولید، مواد اولیه لازم را هم برای تولید این محصولات تأمین می‌کند و آموزش‌های تخصصی لازم را هم برای تولید این محصولات در اختیار علاقه‌مندان و کارآفرینان قرار می‌دهد. با کمک این مجموعه، می‌توانید وام‌های کارآفرینی موجود را نیز دریافت و کسب و کار خود را راحت‌تر و با آرامش بیشتری راه‌اندازی کنید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مشاغل، شرایط، تجهیزات، سرمایه اولیه مورد نیاز و وام‌های کارآفرینی، کافی است با شماره 09903202100 تماس بگیرید تا متخصصان و مشاوران شرکت کاراندیش صنعت شیمی، کلیه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.