• 75
 • 244 مرتبه
 • 1402/12/23 04:57:42 ب.ظ

راه اندازی خط تولید مواد شوینده فقط با 120 میلیون

راه اندازی خط تولید مواد شوینده فقط با 120 میلیون

در شرایط کنونی اقتصاد، یکی از راه‌های کسب درآمد رضایت‌بخش، تولید و فروش مستقیم محصولاتی است که تقاضای زیادی برای آن‌ها وجود دارد. یکی از محصولات پرتقاضا در بازار ایران، مواد شوینده است که سود فروش آن‌ها به طور میانگین 20 تا 30 درصد اعلام می‌شود. نیاز به سرمایه کم، مزیت دیگری است که می‌توانیم برای تولید و فروش مواد شوینده در نظر بگیریم. مزایای گوناگون راه اندازی خط تولید مواد شوینده با سرمایه کم، باعث شده است که این کسب و کار به راهی عالی برای کسب درآمد و کارآفرینی تبدیل شود.

برای مشاوره رایگان خرید خط تولید مواد شوینده با 09903202100 تماس بگیرید.

در این مطلب نکات مهمی در مورد کسب و کار خط تولید مواد شوینده بیان می‌کنیم و شیوه راه اندازی این کسب و کار را توضیح می‌دهیم. در صورتی که شما هم به کسب و کار تولیدی و کسب درآمد از این راه علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

مزایای راه اندازی خط تولید مواد شوینده

مواد شوینده؛ موادی پرفروش و پرتقاضا

راه اندازی خط تولید مواد شوینده با سرمایه کم، مزایای مختلفی به همراه دارد که در ادامه چند مورد از این مزایا را مرور و بررسی خواهیم کرد:

 • سودآوری از همان ابتدای کار: یکی از مهم‌ترین مزایای راه اندازی خط تولید مواد شوینده، سودآوری این شغل از همان ابتدای کار است. در واقع پس از خرید مواد اولیه و اقدام به تولید، می‌توانید محصولات خود را بفروشید و به‌راحتی 20 تا 30 درصد سود کنید.
 • راحتی کار و عدم نیاز به تلاش و زحمت فراوان: تولید و فروش مواد شوینده با خط تولید نیمه‌اتوماتیک، نیاز به زحمت و تلاش جسمانی چندانی ندارد و بسیاری از وظایف در این کسب و کار به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.
 • نداشتن نگرانی از بابت فرمولاسیون و آموزش: در صورتی که تجهیزات و وسایل مربوط به خط تولید مواد شوینده را از یک شرکت معتبر مثل شرکت کاراندیش صنعت شیمی خریداری کنید، متخصصان این مجموعه فرمولاسیون، مواد اولیه و کلیه آموزش‌ها و پشتیبانی‌های لازم برای تولید محصول باکیفیت را در اختیارتان قرار می‌دهند.
 • بازاریابی و فروش آسان: بازاریابی و فروش مواد شوینده، کار دشواری نیست؛ چون مراکز مختلفی مثل رستوران‌ها، هتل‌ها، ادارات، بانک‌ها، فروشگاه‌ها، منازل و غیره به مواد شوینده نیاز دارند و در صورت تولید محصول باکیفیت، به‌راحتی می‌توانید مشتری جذب کنید و محصولات خود را به فروش برسانید.

چه تجهیزاتی برای شروع کار نیاز دارید؟

برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده با سرمایه کم لازم است یک سری تجهیزات خریداری کنیم و این تجهیزات را با ترتیب درست در کنار هم قرار دهیم تا بتوانیم خط تولید را به کار بیندازیم و تولید را آغاز کنیم. در ادامه دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید را به ترتیب قرارگیری معرفی می‌کنیم:

 1. دستگاه یونیزه آب (اسموز معکوس) برای کاهش سختی آب و تولید آب با TDS کمتر از 30 ppm
 2. مخازن ذخیره سه‌لایه پلی اتیلن آب یونیزه برای ذخیره‌سازی آبی که توسط دستگاه یونیزه آب تولید شده است
 3. پمپ استیل انتقال آب و اتصالات مربوطه برای انتقال آب دیونیزه از مخازن ذخیره پلی اتیلن سه‌لایه به میکسر تولید
 4. لیترشمار دیجیتال آب برای مشخص کردن حجم آب دیونیزه (این دستگاه بین مخازن ذخیره آب دیونیزه و میکسر تولید نصب می‌شود)
 5. تجهیزات اندازه‌گیری و انتقال مواد اولیه برای انتقال مقادیر درست و دقیقی از مواد اولیه به میکسر استیل تولید
 6. میکسر استیل تولید مواد شوینده برای هم‌زدن مواد اولیه (میکسرهای استیل در دو نوع استیل ضد زنگ 304 و 316 ساخته می‌شوند. برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده بهتر است از میکسر استیل 316 استفاده شود.)
 7. پمپ غلیظ‌کش استیل دنده‌ای برای انتقال محصولات شوینده به مخازن استیل ذخیره‌سازی
 8. مخازن ذخیره استیل برای ذخیره‌سازی محصول (بهتر است این مخازن با استیل ضدزنگ 304 تولید شود)
 9. پرکن نیمه‌اتوماتیک مواد شوینده غلیظ برای پر کردن ظروف (پرکن نیمه‌اتوماتیک برای خطوط تولید با حجم متوسط، مناسب است. برای خطوط تولید با حجم تولید بالا بهتر است از پرکن‌های تمام‌اتوماتیک استفاده کرد)
 10. دستگاه لیبل‌زن برای چسباندن لیبل بر روی ظروف
 11. نوار نقاله برای انتقال ظروف لیبل‌خورده به سمت میز ترافیک
 12. جت پرینتر برای درج تاریخ و قیمت روی ظروف مواد شوینده
 13. میز بسته بندی گردان
 14. تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی لازم برای کنترل کیفیت و تنظیم pH محصولات

انواع خط تولید مواد شوینده

درصورتی که قصد راه اندازی داشته باشید می توانید برای نیازهای مختلف اقدام به تولید کنید، برای مثال شما می توانید هم محصولاتی را برای بهداشت فردی و هم محصولاتی را برای بهداشت محیط تولید کنید. لیست خط تولیدهایی که می توانید راه اندازی کنید عبارتند از:

 1. خط تولید مایع ظرفشویی و دستشویی
 2. خط تولید مایعات رقیق
 3. خط تولید جرمگیر و سفیدکننده

هرکدام از سه مورد را انتخاب نمایید نیاز به دستگاه پرکن و دستگاه لیبل زن مواد شوینده نیز دارید که می توانید آن ها را به همراه خرید خط تولید مواد شوینده نیز تهیه نمایید.

برای مشاوره رایگان خرید خط تولید مواد شوینده با 09903202100 تماس بگیرید.

فرمولاسیون درست تولید؛ یکی از نکاتی که برای تولید و درآمدزایی موفق نیاز دارید

خط تولید مواد شوینده با سرمایه کم

یکی از رموز موفقیت در کسب و کار تولید و فروش مواد شوینده، استفاده از فرمولاسیون درست و هوشمندانه برای تولید مواد شوینده مختلف است. در صورتی که می‌خواهید محصولاتی پرفروش تولید کنید و با این محصولات، رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نمایید، بهتر است از متخصصان شیمی برای دریافت فرمول و نظارت بر کیفیت محصولات خود کمک بگیرید.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی، به عنوان یکی از عرضه‌کنندگان خط تولید مواد شوینده در کشور، فرمولاسیون تولید مواد شوینده گوناگون را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد و شیوه کنترل کیفیت محصولات را هم به تولیدکنندگان مواد شوینده آموزش می‌دهد.

در صورتی که خط تولید مواد شوینده را از شرکت کاراندیش صنعت شیمی خریداری کنید، کارشناسان این مجموعه، کارهای مربوط به نصب این تجهیزات را برای شما انجام می‌دهند و شیوه تولید و کنترل کیفیت محصولات را هم به شما آموزش می‌دهند تا بتوانید صفر تا صد تولید، بازاریابی و فروش را خودتان انجام دهید.

توجه داشته باشید که مواد اولیه لازم برای تولید مواد شوینده را نیز می‌توانید از شرکت کاراندیش صنعت تهیه کنید تا هیچ نگرانی از بابت کیفیت محصولات تولیدی خود نداشته باشید.

هزینه راه اندازی خط تولید مواد شوینده چقدر است و چقدر سود دارد؟

راه اندازی خط تولید مواد شوینده با هزینه کم

یکی از سوالاتی که در مورد راه اندازی خط تولید مواد شوینده با سرمایه کم مطرح می‌شود این است راه‌اندازی چنین خط تولیدی، چقدر سرمایه نیاز دارد و چقدر سود دارد؟ در پاسخ می‌توان گفت که تیم خط تولید، حداقل 120 میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز دارد و این هزینه بابت قطعات، تجهیزات، مواد اولیه، ارائه فرمول و راه‌اندازی خط تولید نیمه‌اتوماتیک، دریافت می‌شود.

شما می توانید این هزینه را به صورت اقساطی بپردازید، برای مشاوره می توانید با 09903202100 تماس بگیرید.

بر اساس مطالعه، هزینه‌های تولید در واحدهای تولیدی گوناگون با هم متفاوت است و با توجه به تغییرات مداوم هزینه‌ها و درآمدها، نمی‌توان رقم دقیقی برای میزان درآمد یک واحد تولید مواد شوینده در نظر گرفت؛ اما می‌توان گفت که فروش مواد شوینده به طور میانگین، 20 تا 30 درصد سود برای تولیدکننده به همراه دارد.

راه‌اندازی آسان، سریع و اقتصادی خط تولید مواد شوینده با شرکت کاراندیش صنعت شیمی

در این مطلب در مورد راه اندازی خط تولید مواد شوینده با سرمایه کم صحبت کردیم و مزایای این کسب و کار را توضیح دادیم. امیدواریم نکاتی که در این مطلب بیان شد، دانش و آگاهی لازم در مورد راه اندازی خط تولید مواد شوینده با سرمایه کم را به شما انتقال داده باشد.

در صورتی که تمایل دارید در زمینه تولید مواد شوینده فعالیت کنید، لازم است تجهیزات مورد نیاز را از مراکز معتبر و تخصصی خریداری کنید. همچنین برای شروع کار، به مواد اولیه مناسب و باکیفیت نیاز دارید تا بتوانید محصولات باکیفیت تولید و اعتماد مشتریان و مخاطبان هدف خود را جلب کنید. شرکت کاراندیش صنعت شیمی، یکی از برندهای معتبر در زمینه تأمین و فروش خط تولید مواد شوینده است. این مجموعه علاوه بر تجهیزات لازم برای راه اندازی خط تولید، مواد اولیه باکیفیت و ضروری را نیز در اختیار متقاضیان و شرکت‌های مختلف قرار می‌دهد.

در صورتی که تمایل دارید تجهیزات باکیفیت و حرفه‌ای خط تولید مواد شوینده را از شرکت کاراندیش صنعت شیمی خریداری کنید، پیشنهاد می‌شود که با شماره 09903202100 تماس بگیرید. برای سفارش مواد اولیه نیز کافی است با همین شماره تماس بگیرید. کارشناسان و متخصصان این شرکت آماده پاسخ‌گویی به کلیه پرسش‌ها و ثبت سفارش‌ها شما هستند.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.