درخواست نمایندگی

کارآفرین شو:
درخواست نمایندگی خط تولید در مشهد

هیچ وقت برای کارافرین شدن دیر نیست، ما با کارآفرین شو درکنارتان هستیم.

آیا دوست دارید که آرزوی راه اندازی کسب و کار خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ شرکت کار اندیش صنعت شیمی با سابقه و تخصص خود، خط تولید های مختلف کوچک خانگی و کارگاهی راه اندازی می‌کند تا به شما کمک کند که رویاهای کسب و کار خود را به حقیقت تبدیل کنید. از تولید محصولات شیمیایی و بهداشتی، نایلونی و محصولات سلولوزی گرفته تا تولید دستگاه های مختلف صنعتی و بسته بندی، با تجهیزات و ماشین آلات مدرن و مواد اولیه با کیفیت، به شما کمک می‌کنیم تا کسب و کار خود راه اندازی کنید. 

با ما همراه شوید و از تیم ما برای راه اندازی کسب و کار خود بهره ببرید. ما آماده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا رویاهای کسب و کار خود را به واقعیت تبدیل کنید، و همراهتان هستیم تا به موفقیت برسید.

با ما تماس بگیرید ( 09903202100 ) و بیشتر درباره خدمات ما بدانید.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی با افتخار خدمات خود را در صنعت تولید دستگاه های صنعتی در سراسر ایران ارائه می دهد. ما به عنوان یک تیم متخصص، با تلاش مداوم و عشق به کار، به دنبال راه اندازی خطوط تولیدی هستیم که نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کنند.

در شرکت کاراندیش صنعت شیمی، ما به جزئیات توجه می کنیم. هدف ما ارائه بهترین کیفیت و کارایی در خطوط تولید است. همچنین، از نظر ایمنی و بهداشتی، حتی کوچکترین جزئیات را نادیده نمی گیریم. محصولات شما باید بدون هیچ گونه مشکلی تولید شوند و ما به این مسئله بسیار اهمیت می دهیم.

با انتخاب شرکت کاراندیش صنعت شیمی، شما به یک همکار قابل اعتماد دست پیدا می کنید. ما همواره در تلاشیم تا نیازهای شما را برآورده کنیم و بهترین خدمات را ارائه دهیم. ما به این اعتقاد داریم که رضایت شما مهمترین هدف ماست.

بسیار خوشحال هستیم که با فعالیت مستمر و پشتیبانی مهندسین این شرکت توانستیم در راه اشتغال زایی جوانان این کشور گامی بلند و محکم بر داریم و با حذف بیکاری به درآمدزایی آنها کمک نماییم.

کارافرین شو دست یاری است که شرکت کاراندیش صنعت شیمی به سمت شما عزیزان درازکرده تا با همکاری یکدیگر روند تولید و فروش محصولات ساده و سودمند باشد.

شما می توانید درخواست نمایندگی شرکت را گرفته و یک کارفرین شوید و با راه اندازه خط تولید با برند ثبت شده شرکت محصولات تولیدی خود را به فروش برسانید.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی برای راه اندازی خطوط تولید مواد شوینده ، دستمال کاغذی و توالت ، سفره و نایلون و لیوان کاغذی و... به تمام عزیزان مشتاق تولید در سراسر کشور نمایندگی میدهد.

با ما تماس بگیرید ( 09903202100 ) و بیشتر درباره خدمات ما بدانید.

برای درخواست نمایندگی یا کارآفرین شو شدن باید ابتدا فرم زیر را پرکرده ومشخصات خودرا ثبت نماید تا کارشناسان شرکت برای مشاوره و اخذ نمایندی  با شما تماس حاصل فرمایند.

توجه داشته باشید که ثبت قرارداد نمایندگی میتواند به صورت حضوری در محل شرکت و یا غیر حضوری با ارسال مدارک برای شما ازطریق اداره پست انجام گیرد.

درخواست نمایندگی
 
 
 

———————————————————————

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارآفرین در ایران است که در زمینه :

و... فعالیت میکند.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی

با گستره ای از خط تولیدهای متنوع و کسب و کارهای زودبازده که شرایط راه اندازی و سود قابل توجهی از تولید دارد.

برای افزایش رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری با حاشیه ریسک پایین و مشاوره و خدمات پس از فروش این امکان را برای تمام اقشار فراهم کرده ایم.

تا به راحتی بتوانند یک کارگاه تولیدی خانگی و یا کارگاهی ایجاد کرده و یک تولیدکننده موفق با امکان صادرات محصولات به خارج از کشور را داشته باشند.

برای سهولت و نیز سرعت بخشیدن به کار می توانید به صورت غیرحضوری نیز تمام مراحل راه اندازی و تولید از ثبت قرارداد و نیز سفارش مواد اولیه را انجام دهید.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام شرکت کاراندیش بپیوندید.

————————————————————————