پرداخت تسهیلات کارآفرینی:

شرکت کاراندیش صنعت شیمی برای تمام عزیزانی که قصد خرید هرکدام از خط تولیدهای این شرکت را دارند تسهیلاتی را در نظر گرفته اند تا نمایندگان بتوانند از طریق دریافت وام کارافرینی به راحتی خط تولید مدنظر خود را خریداری و راه اندازی نمایند.

وام خوداشتغالی یا وام کارافرینی تولید ویژه افرادی است که بیکار بوده و قصد راه‌اندازی خط تولید خانگی یا کسب و کار صنعتی را دارند.

 وام کارافرینی تولید یا وام خوداشتغالی که در این مقاله به آن می‌پردازیم توسط شرکت کار اندیش صنعت شیمی توس پرداخت می‌شود و کلیه افراد واجد شرایط می‌توانند به صورت غیرحضوری و یا حضوری جهت دریافت این وام اقدام و یا با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایند.

برای مشاوره ،آموزش و راه اندازی انواع خطوط تولید و یا دریافت وام کارآفرینی با شماره های (09903202100 ) تماس بگیرید.

مبلغ دریافت وام کارافرینی تولید:

مبلغ دریافت وام کارافرینی یا وام خوداشتغالی تولید بستگی به هزینه ی خط تولیدی دارد که متقاضیان قصد خرید آن را دارند. و بین 30% تا 40 % مبلغ کل پک راه اندازی خط تولید می باشد.

توجه داشته باشید وام کارافرینی تولید و یا وام خود اشتغالی به خرید بخشی از پک ( مثلا فقط خرید دستگاه ) و یا مواد اولیه و... پرداخت نمیشود. این وام فوری و خوداشتغالی به پک کامل تولید اعطا میشود.

چرا پرداخت تسهیلات کارافرینی:

از آنجایی که این چند ساله هدف اصلی دولت ها بر پایه تولید و نیز رونق کسب و کار و اشتغال زایی جوانان بوده است.ما را بر آن داشت تا به تحقق اهداف و شعار « وقتی همکاری میکنیم همه پیروزیم و ما فردا را از امروز میسازیم » ،

و در راستای حمایت از نمایندگان خود و کاهش نرخ بیکاری و افزایش تولید به تمام عزیزانی که قصد خرید و راه اندازی خطوط تولیدی از این شرکت را دارند وام فوری کارافرینی پرداخت می نماید.

 

وام کارافرینی ویژه چه کسانی است؟

وام خود اشتغالی و یا وام کارافرینی تولید یکی از امتیازهایی است که شرکت کاراندیش صنعت شیمی به افراد فاقد شغل که به دنبال دریافت وام کارافرینی هستند اعطا میکند.

اگر بیکار هستید و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار ساده و پر سود می گردید و یا از کار قبلی خود خسته شده اید و یا سود پایینی برای شما دارد و به دنیال کسب و کار جدیدی هستید. که هم حاشیه سود خوب و هم قدرت ریسک پذیری پایینی داشته باشد.

 و یا علاقه و استعدادی در بازاریابی و فروش دارید، ولی هزینه ای کافی برای راه اندازی خط تولید و ایجاد کسب و کار جدیدی را ندارید. برای تامین سرمایه شما و رونق کسب و کار و افزایش تولید وام کارافرینی تولید از طریق شرکت به تمام عزیزان که از طریق شرکت کاراندیش صنعت شیمی یک کارافرین و مدیر تولید شده اند پرداخت می شود.

 

شرایط دریافت وام کارافرینی:

وام کارافرینی تولید و یا پرداخت تسهیلات کارافرینی بدون سود و کارمزد بانکی بوده تا تمام عزیزان یتوانند به راحتی خط تولید مدنظر خود را به راحتی راه اندازی و مشغول به فعالت شوند.

توجه داشته باشید که وام کارافرینی تولید نیاز به ضمانت شخصی و یا ضامن ملکی ندارد تا دریافت تسهیلات کارافرینی هرچه سریعتر و ساده تر انجام پذیرد.

همان‌طور که در ابتدا به آن اشاره کردیم مهم‌ترین شرط در دریافت وام خوداشتغالی یا وام کارافرینی تولید از شرکت کاراندیش صنعت شیمی این است.

که قصد خرید یکی ازپک های خطوط تولید این شرکت را داشته باشید و سایر شرایط دریافت وام کارافرینی یا وام خوداشتغالی برای متقاضیان به صورت زیر می‌باشد:

1- متقاضی باید قصد خرید یکی از پک های خط تولیدی شرکت را داشته باشد.

2- متقاضی باید دارای چک صیادی باشد.

3- متقاضی نیاز به ضامن ملکی و یا مجوز فعالیت ندارد.

4- متقاضی می تواند بین 30 تا 40 درصد کل هزینه پک خط تولید را به صورت وام خوداشتغالی یا کارافرینی دریافت نماید.

5- تسویه وام کارافرینی تولید دربازه زمانی 12 ماه بوده است.

6- متقاضی برای دریافت وام خوداشتغالی تولید و یا دریافت وام کارافرینی تولید باید 4 عدد چک صیادی با توجه به مبلغ خط تولید به شرکت کاراندیش صنعت شیمی پرداخت نماید.

7- توجه داشته باشید فاصله زمانی هر چک 3 ماه بوده است.

8- وام خوداشتغالی یا وام کارافرینی به خرید مواد اولیه و یا فقط خرید یک دستگاه داده نمیشود.

9- پرداخت تسهیلات کارافرینی و یا وام خوداشتغالی بدون کارمز و سود بانکی بوده است.

10- پرداخت وام خوداشتغالی و یا پرداخت تسهیلات کارافرینی تولید به کارکنان شاغل سپاه پاسداران با هر عضویتی (پاسدار، کارمند، بسیجی ویژه، خرید خدمت، قراردادی و…)، کلیه کارکنان نیروهای مسلح و اقوام درجه یک (پدر، مادر، همسر) و فرزندان تحت تکفل آنها ممنوع می باشد.

11- پرداخت تسهیلات کارافرینی تولید و یا پرداخت وام خوداشتغالی به کارکنان بازنشسته سپاه پاسداران، کلیه بازنشستگان نیروهای مسلح و تسهیلگران و نیروهای خرید خدمت بسیج ممنوع می باشد.

برای ارتباط با ما میتوانید علاوه بر شماره های تماس های ( 09903202100 ) با پر کردم فرم زیر و قرار دادن شماره تماس های خود منتظر تماس کارشناسان ما برای راهنمایی و مشاوره رایگان باشید.

———————————————————————

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارآفرین در ایران است که در زمینه :

و... فعالیت میکند.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی

با گستره ای از خط تولیدهای متنوع و کسب و کارهای زودبازده که شرایط راه اندازی و سود قابل توجهی از تولید دارد.

برای افزایشرونق تولید و کاهش نرخ بیکاری با حاشیه ریسک پایین و مشاوره و خدمات پس از فروش این امکان را برای تمام اقشار فراهم کرده ایم تا به راحتی بتوانند یک کارگاه تولیدی خانگی و یا کارگاهی ایجاد کرده و یک تولیدکننده موفق با امکان صادرات محصولات به خارج از کشور را داشته باشند.

برای سهولت و نیز سرعت بخشیدن به کار می توانید به صورت غیرحضوری نیز تمام مراحل راه اندازی و تولید از ثبت قرارداد و نیز سفارش مواد اولیه را انجام دهید.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام ما بپیوندید.

————————————————————————

تماس با ما