شرایط و ضوابط گارانتی:

شرایط عمومی ضمانت و گارانتی تمام خطوط تولید به مرجعیت شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس به شرح زیر و جهت اطلاع مشتریان و نمایندگان گرامی اعلام می گردد.

کلیه نمایندگان شرکت کاراندیش صنعت شیمی که خط تولیدهای مختلف را از این شرکت خریداری می نمایند قراردادی بابت گارانتی خط تولید را تحویل میگیرند.که مدت زمان گارانتی خط تولیدات 12 ماه است . خدمات پس از فروش به مدت 10 سال می باشد.

به منظور استفاده از خدمات گارانتی با الزام ضمانتنامه ممهور به مهر شرکت کاراندیش صنعت شیمی به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارایه ضمانتنامه و قرارداد الزامی می باشد. و ضمانتنامه بدون مهر و امضای شرکت کاراندیش صنعت شیمی یا مدت اعتبار و تاریخ خرید فاقد اعتبار است.

  • استفاده از خدمات گارانتی منوط به بررسی و تشخیص شرکت بوده و دستگاهی که کارت ضمانت، برچسب گارانتی یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل گارانتی نمی باشد.
  • ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی گردد.
  • انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به شرکت و برگشت (هزینه مربوطه) آن بعهده خریدار است.
  • ضمانت دستگاه، مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به عدم استفاده از سیم زمین، ولتاژ القایی، قطع و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه، صدمات حین عمل، استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستور العمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیرمجاز نمی باشد.
  • چنانچه امکان تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه مناسب تعویض می گردد. و در صورتی که این دستگاه از رده تولید خارج شده باشد کالای مشابه تحویل و مابه التفاوت احتمالی مبلغ دریافت خواهد شد.
  • در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به محدودیت های واردات، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت.
  • تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در ضمانتنامه بوده و ایفای سایر تعهدات تولیدکننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
  • خریدار با دریافت قرارداد، شرایط آن را پذیرفته و خط تولید را با برچسب گارانتی و ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.

 

———————————————————————

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارآفرین در ایران است که در زمینه :

و... فعالیت میکند.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی

با گستره ای از خط تولیدهای متنوع و کسب و کارهای زودبازده که شرایط راه اندازی و سود قابل توجهی از تولید دارد.

برای افزایشرونق تولید و کاهش نرخ بیکاری با حاشیه ریسک پایین و مشاوره و خدمات پس از فروش این امکان را برای تمام اقشار فراهم کرده ایم تا به راحتی بتوانند یک کارگاه تولیدی خانگی و یا کارگاهی ایجاد کرده و یک تولیدکننده موفق با امکان صادرات محصولات به خارج از کشور را داشته باشند.

برای سهولت و نیز سرعت بخشیدن به کار می توانید به صورت غیرحضوری نیز تمام مراحل راه اندازی و تولید از ثبت قرارداد و نیز سفارش مواد اولیه را انجام دهید.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام ما بپیوندید.

————————————————————————