وقتی همکاری میکنیم همه پیروزیم و ما فردا را از امروز میسازیم

شرکت کار اندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارافرین است، که با شعار همکاری و موفقیت و با هدف اشتغال زایی و نیز رونق کسب و کار شروع به فعالیت نموده است.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی در طول فعالیت بیش از یک دهه ای خود توانسته که از فراز و نشیب های فراوانی عبور نماید.

با ما تماس بگیرید ( 09903202100 ) و بیشتر درباره خدمات ما بدانید.

باتوجه به شرایط چغرافیایی و جوی ایران و نیز مهاجرت جوانان از روستاها به کلان شهرها و افزایش نرخ بیکاری درکشور ، ما را برآن داشت تا با هدف اشتغال زایی و به کارگیری نیروی متخصص درکنار سرمایه گذاران و نیروی کار مجموعه ای را راه اندازی کنیم تا هم باعث کاهش نرخ بیکاری در کشور شده و هم کسب وکارهای زودبازده ای را برای خط تولیدهای خانگی و نیز خط تولیدهای بزرگ صنعتی به وجود آوریم.

ما درشرکت کاراندیش صنعت شیمی توس در ابتدای با یک خط تولید مواد شوینده شروع به فعالیت کردیم . که در این چند سال با توجه به تکیه بر مهندسین شیمی و متخصصین این شرکت  توانستیم به بیش از  هزاران خط تولید صعتی و خانگی را برای مشتریان و نمایندگان خود راه اندازی نماییم.

توجه داشته باشید که شرکت کاراندیش صنعت شیمی به منظور حمایت همه جانبه و رونق تولید علاوه بر ماشین آلات و مواد اولیه، بسته بندی و بازارهای فروش و حمایت های فنی و مالی را برای مشتریان و نمایندگان خود مهیا می نماید تا  این عزیزان هرروز با درآمد و سود بیشتر به فعالیت خود ادامه دهند. 

انواع خطوط تولید زودبازده 

شرکت کاراندیش صنعت شیمی به عنوان یک تولید کننده و سازنده انواع دستگاه های تولیدی در مشهد و ایران شناخته شده است. که این شامل خطوط زیر می شود که عبارتند از:

1. خط تولید مواد شوینده

2. خط تولید نایلون و نایلکس

3. خط تولید دستمال کاغذی

4. خط تولید لیوان کاغذی

5. خط تولید محصولات خودرویی

6. خط تولید ظروف پلاستیکی

7. خط تولید ظروف آلومینیومی

به طور کلی این خطوط شامل انواع دستگاه های تولیدی هستند که هر کدام توسط شرکت ساخته شده و از تجهیزات و قطعات با کیفیت ساخته شده و دارای 10 سال خدمات پس از فروش است.

برای اطلاع از انواع خط تولید ها و نیز دستگاه های تولیدی بر روی خطوط مدنظر کلیک نمایید.

 این خطوط تولید عبارتند از: خط تولید مواد شوینده ، خط تولید دستمال کاغذی ، خط تولید سفره یکبارمصرف و دستمال توالت...می باشد.

در طرح های ارائه شده توسط شرکت شما می توانید با کمترین سرمایه و فضای ممکن که دارای معیارهای بهداشتی لازم باشد به عنوان کارافرینی و تولیدکننده شهر خود مشغول به فعالیت شوید و شرکت تمام شرایط و تجهیزات لازم برای شما را فراهم می کند.

استفاده از کارشناسان و مهندسین شیمی با تجربه باعث ایجاد شرایطی شده که تولیدکننده گان و کارافرینان محترم می توانند به صورت حضوری در محل ازمایشگاه شرکت یا به صورت غیر حضوری با ارسال کارشناس در محل تولیدکننده آموزش های لازم جهت موادشوینده و دیگر خط های تولیدی را فراگیرند.

چرا کاراندیش صنعت شیمی توس:

پس از سال ها تجربه در زمینه های مختلف راه اندازی ، برندینگ ، تولید و حتی فروش باعث شد تا بتوانیم سیستمی را پایه گذاری نماییم. که علاوه بر کارآفرینی و راه اندازی خط تولیدهای زودبازده به درآمد و نیز اشتغال افراد زیادی کمک نماییم.

در شرکت کار اندیش صنعت شیمی ما سعی کردیم تا با کمترین سرمایه خط تولیدی را به درخواست شما راه اندازی نماییم، و با ارسال رایگان تجهیزات و مواد اولیه به همراه کارشناس نصب و آموزش های لازم برای تولید، شما را به یک کارافرین و تولید کننده در شهر و روستای خود تبدیل نماییم.

 توجه داشته باشید که شرکت پس از اجرای و راه اندازی خط تولید برای تهیه مواد اولیه و نیز سوالات پیش آمده در تولید و حتی فروش و بازاریابی درکنار شما است و درصورت رضایت شما هر ماه شرکت مقداری از تولیدات شما را به صورت تضمینی خریداری می نماید. که این  دلیل چرایی کاراندیش صنعت شیمی و وجه تمایز ما نسبت به دیگران می باشد.

و بدین گونه رسالت خود را در راستای تحقق اهداف شرکت و نیز کمک به اشتغال زایی وکارافرینی به انجام رساندیم.

کلام آخر:

شرکت کاراندیش صنعت شیمی، با افتخار خدمات خود را در صنعت تولید دستگاه ها در سراسر ایران ارائه می‌دهد. ما به عنوان یکی از پیشروان در این صنعت، به مشتریانمان در مشهد و سراسر ایران خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهیم. 

تیم ما به طور مداوم در تلاش است تا با ارائه راه اندازی انواع خط تولید، نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کند. آیا شما به دنبال خط تولید کیسه رکابی هستید؟ ما متخصصان ماهری داریم که توانایی راه اندازی و بهره برداری از خطوط تولید نایلون خیاری را دارند. 

از ابتدای فرآیند تا انتها، ما به طور دقیق و با دقت بالا به جزئیات می‌پردازیم تا اطمینان حاصل کنیم که خطوط تولید ما با بهترین کیفیت و کارایی عمل می‌کنند. همچنین، ما تمامی استانداردهای ایمنی و بهداشتی را رعایت می‌کنیم تا محصولات شما بدون هیچ گونه مشکلی تولید شوند. 

با انتخاب شرکت کاراندیش صنعت شیمی، شما به یک همکار قابل اعتماد دست پیدا می‌کنید که همواره در تلاش است تا نیازهای شما را برآورده کند و بهترین خدمات را ارائه دهد.

با ما تماس بگیرید ( 09903202100 ) و بیشتر درباره خدمات ما بدانید.

———————————————————————

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارآفرین در ایران است که در زمینه :

و... فعالیت میکند.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی

با گستره ای از خط تولیدهای متنوع و کسب و کارهای زودبازده که شرایط راه اندازی و سود قابل توجهی از تولید دارد.

برای افزایش رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری با حاشیه ریسک پایین و مشاوره و خدمات پس از فروش این امکان را برای تمام اقشار فراهم کرده ایم.

تا به راحتی بتوانند یک کارگاه تولیدی خانگی و یا کارگاهی ایجاد کرده و یک تولیدکننده موفق با امکان صادرات محصولات به خارج از کشور را داشته باشند.

برای سهولت و نیز سرعت بخشیدن به کار می توانید به صورت غیرحضوری نیز تمام مراحل راه اندازی و تولید از ثبت قرارداد و نیز سفارش مواد اولیه را انجام دهید.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام شرکت کاراندیش بپیوندید.

————————————————————————