خرید تضمینی محصولات تولیدی:

خرید تضمینی محصولات تولیدی مواد شوینده و آرایشی و بهداشتی و یا محصولات سلولوزی نمایندگان گامی است برای حمایت از تولیدکنندگان.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس به منظور رونق بیشتر کسب و کار و نیز حمایت از تولیدکنندگان و نمایندگان خود در سراسر کشور و کسب سهم عظیمی از بازار هدف ، خرید تضمینی محصولات تولیدی را دارد.

برای مشاوره ،آموزش و راه اندازی انواع خطوط تولید و یا دریافت وام کارآفرینی با شماره های ( 09903202100 ) تماس بگیرید.

چرا خرید تضمینی محصولات تولیدی:

از آنجایی که این چند ساله هدف اصلی دولت ها بر پایه تولید و نیز رونق کسب و کار و اشتغال زایی جوانان بوده است.ما را بر آن داشت تا به تحقق اهداف و شعار شرکت و در راستای حمایت از نمایندگان خود محصولات تولیدی شوینده

و دیگر محصولات آرایشی و بهداشتی و هر محصولی که نمایندگان ما با خرید خط تولید از شرکت کاراندیش صنعت شیمی تولید کرده اند را ماهیانه و به صورت نقدی خرید داری نمایم.

با خرید تضمینی محصولات تولیدی شونیده و دیگر محصولات تولیدی می توان گفت که هر تولیدکننده از فروش و درآمد تضمینی بخشی از محصولات خود اطمینان حاصل می نماید.

توجه داشته باشید که این خرید تضمینی محصولات تولیدی را میتوان گارانتی برای فروش دانست، که شرکت در قبال راه اندازی خط تولید به نمایندگان برای فروش تضمینی تولیدات می دهد.

چه تولیداتی شامل خرید تضمینی محصولات می شوند؟

خرید تضمینی محصولات تولیدی شامل تمام تولیداتی می باشد که نمایندگان خطوط تولیدی را از شرکت خرید داری کرده اند که شامل چهار خط تولیدی اصلی می باشد و این خطوط تولیدی عبارتند از :

خرید تضمینی محصولات تولیدی دستمال کاغذی

خرید تضمینی محصولات تولیدی شوینده

خرید تضمینی محصولات تولیدی آرایشی و بهداشتی

خرید تضمینی محصولات تولیدی سلولوزی و... می باشد.

شرایط خرید تضمینی محصولات تولیدی چیست؟

باتوجه به سیاست های شرکت و شرایط خطوط تولید و موقعیت جغرافیایی نمایندگان، می توان گفت خرید تضمینی محصولات متفاوت خواهد بود .

شرکت کاراندیش صنعت شیمی به صورت تضمینی محصولات تولیدی نمایندگان را ماهیانه و کاملا نقدی خریداری کرده که این خرید بخشی از تولیدات ماهیانه نمایندگان می باشد.

خرید تضمینی محصولات تولیدی از نمایندگان با توجه به خط تولید خانگی و یا صنعتی که از شرکت خریداری می نمایند و حجم تولیدات به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

خرید تضمینی محصولات تولیدی دستمال کاغذی:

این بخش از تولیدات که شامل سه بخش زیر می باشد:

 1- دستمال کاغذی اقتصادی

2- دستمال کاغذی جعبه ای

3- دستمال توالت

 شرکت کاراندیش صنعت شیمی برای محصولات تولیدی دستمال کاغذی ماهیانه به اندازه 30% از تولیدات را از نمایندگان خریداری می کند.

خرید تضمینی محصولات تولیدی شوینده:

این بخش از تولیدات که به دو بخش اصلی تقسیم می شوند:

1-مواد شوینده خانگی

2-مواد شوینده خودرویی

شرکت کاراندیش صنعت شیمی برای محصولات تولیدی شوینده خانگی ماهیانه به اندازه 20% از تولیدات را از نمایندگان خریداری می کند.

و برای محصولات تولیدی شوینده خودرویی ماهیانه به اندازه 15% از تولیدات را از نمایندگان خریداری می کند.

خرید تضمینی محصولات تولیدی نایلونی:

این بخش از تولیدات به سه بخش زیر تقسیم می شوند:

1-سفره یک بار مصرف

2-کیسه زباله

3-کیسه فریزر

شرکت کاراندیش صنعت شیمی برای محصولات تولیدی نایلونی یک بار مصرف ماهیانه به اندازه 20%  و تا سقف 30 میلیون تومان از تولیدات را از نمایندگان خریداری می کند.

 خرید تضمینی محصولات تولیدی لیوان کاغذی:

شرکت کاراندیش صنعت شیمی برای محصولات تولیدی لیوان کاغذی ماهیانه به اندازه 20% از تولیدات را از نمایندگان خریداری می کند.

برای ارتباط با ما میتوانید علاوه بر شماره های تماس های ( 09903202100 ) و با پر کردم فرم زیر و قرار دادن شماره تماس های خود منتظر تماس کارشناسان ما برای راهنمایی و مشاوره رایگان باشید.

———————————————————————

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارآفرین در ایران است که در زمینه :

و... فعالیت میکند.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی

با گستره ای از خط تولیدهای متنوع و کسب و کارهای زودبازده که شرایط راه اندازی و سود قابل توجهی از تولید دارد.

برای افزایشرونق تولید و کاهش نرخ بیکاری با حاشیه ریسک پایین و مشاوره و خدمات پس از فروش این امکان را برای تمام اقشار فراهم کرده ایم تا به راحتی بتوانند یک کارگاه تولیدی خانگی و یا کارگاهی ایجاد کرده و یک تولیدکننده موفق با امکان صادرات محصولات به خارج از کشور را داشته باشند.

برای سهولت و نیز سرعت بخشیدن به کار می توانید به صورت غیرحضوری نیز تمام مراحل راه اندازی و تولید از ثبت قرارداد و نیز سفارش مواد اولیه را انجام دهید.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام ما بپیوندید.

————————————————————————