آکادمی کاراندیش

آکادمی کاراندیش ایجاد شد تا شرکت کاراندیش صنعت شیمی  به منظور پرورش نیروی متخصص و اگاهی بیشتر برای نمایندگان خود در سراسر ایران راهی آسان تر را طی نماید.

شما به راحتی می توانید در آکادمی کاراندیش ثبت نام کرده و از مشاوره های رایگان کسب و کارهای زودبازده با سودهی خوب اطلاع پیدا کنید و کارشناسان شرکت در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای مشاوره درست و دقیق شما را راهنمایی نمایند.

برای مشاوره ،آموزش و راه اندازی انواع خطوط تولید با شماره های ( 09903202100 ) تماس بگیرید.

آکادمی کاراندیش مناسب چه افرادی است؟

  • از بیکاری و یا کسب و کاری که دارید خسته شده اید و به دنبال کسب و کار جدید و پر سود که بازدهی بالا و ریسک پایینی داشته باشد میگردید!!
  • ایده ای ندارید و یا ایده های فراوان دارید و نمیدانید چطور آن را به عمل تبدیل نمایید!!
  • سرمایه ای ندارید و یا برای شروع کار سرمایه پایینی دارید!!
  • درباره کسب و کارهای زودبازده و پرسود خانگی اطلاعاتی ندارید و یا اطلاعات پایینی دارید!!
  • فضای زیاد ویا کمی دارید و نمیدانید چطور از این فضا درامد کسب کنید!!

و در کل هر آنچه شما نیاز دارید تا تبدیل به یک کارافرین و تولیدکننده حرفه ای و حتی صادرکننده ای موفق شوید را می توانید در آکادمی کاراندیش بدست آورید.

با ثبت نام در آکادمی کاراندیش شما می توانید مشاوره رایگان دریافت نمایید و با توجه به شرایط خود و حتی میزان درآمد و موقعیت جغرافیایی که دارید بهترین کسب و کار را راه اندازی و شروع به فعالیت نمایید.

برای ارتباط با ما میتوانید علاوه بر شماره های تماس های ( 09903202100 ) با پر کردم فرم زیر و قرار دادن شماره تماس های خود منتظر تماس کارشناسان ما برای راهنمایی و مشاوره رایگان باشید.

تماس با ما
 
 
 
 

———————————————————————

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارآفرین در ایران است که در زمینه :

و... فعالیت میکند.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی

با گستره ای از خط تولیدهای متنوع و کسب و کارهای زودبازده که شرایط راه اندازی و سود قابل توجهی از تولید دارد.

برای افزایش رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری با حاشیه ریسک پایین و مشاوره و خدمات پس از فروش این امکان را برای تمام اقشار فراهم کرده ایم.

تا به راحتی بتوانند یک کارگاه تولیدی خانگی و یا کارگاهی ایجاد کرده و یک تولیدکننده موفق با امکان صادرات محصولات به خارج از کشور را داشته باشند.

برای سهولت و نیز سرعت بخشیدن به کار می توانید به صورت غیرحضوری نیز تمام مراحل راه اندازی و تولید از ثبت قرارداد و نیز سفارش مواد اولیه را انجام دهید.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام شرکت کاراندیش بپیوندید.

————————————————————————