مواد اولیه تولید شوینده

دغدغه اصلی یک تولیدکننده مواد شوینده و بهداشتی می توان گفت تهیه مواد اولیه برای تولید است و فراهم کردن تمامی مواد اولیه تولید شوینده به صورت یکجا با توجه به موقعیت جغرافیایی و نیز مقدار مواد مصرفی برای تولید مشکل و گه گاه دردسر ساز خواهد بود.

برای مشاوره ،آموزش و راه اندازی انواع خطوط تولید با شماره ی ( 09903202100 ) تماس بگیرید.

اما شرکت کار اندیش صنعت شیمی توس در راستای اهداف شرکت یعنی کارآفرینی ،اشتغال زایی و رونق تولید و با شعار همکاری برای موفقیت و ایرانی آباد در کنار شما قرار گرفته تا روند تولید محصول را برای شما آسان تر نماید.

برای تهیه مواد اولیه تولید شوینده گاهی یک تولیدکننده مقدار مواد مصرفی کمی نیاز دارد که خرید آن از عمده فروش مواد اولیه امکان پذیر نیست و یا با مبالغی بالاتر از عرف باید خرید نماید.

و یا برای تهیه کلیه مواد اولیه تولید مواد شوینده نیاز است تک تک مواد اولیه را از اشخاص مختلف خریداری کنید که هزینه حمل و نقل برای تولید کننده شوینده بسیار زیاد خواهد بود و صرف اقتصادی برای رقابت در بازار را از تولیدکننده خواهد گرفت.

فروش عمده مواد اولیه تولید شوینده

معمولا خرید مواد اولیه تولید لیوان کاغذی به صورت نقدی و برای حجم های بالا بوده که ما در شرکت کاراندیش صنعت شیمی این مشکلات را برای تولیدکنندگان لیوان کاغذی کاهش داده ایم.

شما برای تهیه مواد اولیه تولید لیوان کاغذی می توانید با کارشناسان فروش شرکت تماس گرفته و مواد اولیه تولید لیوان کاغذی را سفارش و در محل تولیدی و کارگاه خود دریافت نمایید.

توجه داشته باشید شرکت کار اندیش صنعت شیمی تمامی مواد اولیه تولید لیوان کاغذی را در هر حجم و مقداری به قیمت عمده محاسبه خواهد کرد یعنی شما می توانید به راحتی در حجم های پایین نیز به همان مبلغ عمده مواد لولیه تولید لیوان کاغذی را تهیه نمایید.

خرید کلی مواد اولیه تولید مواد شوینده

برای کاهش هزینه های حمل و نقل و نیز کاهش نرخ تمام شده برای تولید ما تمامی مواد اولیه را موجود و به صورت عمده مواد اولیه تولید را در دسترس قرار داده ایم تا تولیدکنندگان علاوه بر کاهش هزینه تولید دقدقه ای برای تهیه مواد نداشته باشد.

برای سفارش و تهیه کلی و جزعی مواد اولیه تولید شوینده کافیست با شرکت کاراندیش صنعت شیمی تماس گرفته و مواد اولیه و مقدار حجم مصرفی را اعلام نمایید و به راحتی با توجه به حجم درخواستی توسط باربری و اداره پست برای شما ارسال نماییم.

مواد اولیه تولید شوینده چیست ؟

مواد اولیه و اصلی برای تولید شوینده و بهداشتی شامل 10 ماده اصلی است که عبارتند از :

1. آب
2. سورفاکتانت (مواد فعال سطحی)
3. مواد پایدار‌کننده (مانند سود پتاسیم یا سود سدیم)
4. مواد نرم کننده (مانند گلیسرین یا روغن‌های گیاهی)
5. مواد اسیدی یا بازی (برای تنظیم pH)
6. عطر و رنگدهی (برای افزودن بو و رنگ به محصول)
7. الکل (برای تقویت اثر ضدعفونی کننده در محصولات بهداشتی)
8. گیاهان دارویی و عصاره‌های آن‌ها (برای تولید محصولات طبیعی و گیاهی مانند شامپو و صابون)
9. مواد ضدعفونی کننده (برای تولید محصولات بهداشتی مانند ضدعفونی کننده دست و صابون ضد باکتری)
10. اسانس‌ها و روغن‌های عطری (برای تولید محصولات عطری و بهداشتی مانند اسپری بدن و ادوکلن)

برای مشاوره ،آموزش و راه اندازی انواع خطوط تولید با شماره ی ( 09903202100 ) تماس بگیرید.

———————————————————————

شرکت کاراندیش صنعت شیمی توس یک شرکت کارآفرین در ایران است که در زمینه :

و... فعالیت میکند.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی

با گستره ای از خط تولیدهای متنوع و کسب و کارهای زودبازده که شرایط راه اندازی و سود قابل توجهی از تولید دارد.

برای افزایش رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری با حاشیه ریسک پایین و مشاوره و خدمات پس از فروش این امکان را برای تمام اقشار فراهم کرده ایم تا به راحتی بتوانند یک کارگاه تولیدی خانگی و یا کارگاهی ایجاد کرده و یک تولیدکننده موفق با امکان صادرات محصولات به خارج از کشور را داشته باشند.

برای سهولت و نیز سرعت بخشیدن به کار می توانید به صورت غیرحضوری نیز تمام مراحل راه اندازی و تولید از ثبت قرارداد و نیز سفارش مواد اولیه را انجام دهید.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام ما بپیوندید.

————————————————————————